TÜRKİYE İKİNCİSİ KÜTAHYA’DAN

TÜRKİYE İKİNCİSİ KÜTAHYA’DAN
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.11.2021
20
A+
A-

Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen “Havalı Silahlar Cumhuriyet Kupası”nda ilimizi temsil eden Kübra Koçak, Genç Bayan Tüfek katagorisinde Türkiye ikincisi oldu.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2021 faaliyet programında yer alan ve 02-07 Kasım tarihleri arasında Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Erdemli Atış Poligonu’nda yapılan “Havalı Silahlar Cumhuriyet Kupası” müsabakaları tamamlandı.

Türkiye geneli 60 kulüpten 420 sporcunun katıldığı organizasyonda sporcular dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti. Havalı Silahlar Cumhuriyet kupasında Genç Bayan Tüfek kategorisinde 615.3 Milli Takım baraj puanını atarak finale kalan Kütahyalı sporcu Kübra Koçak, Türkiye 2.’si olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

MÜDÜR GAYRET’E ZİYARET

Şampiyonamın ardından Kütahya’da dereceyle dönen Kübra Koçak, antrenörü Hatice Yel ile birlikte Gençlik ve Spor Müdürü Feyzullah Gayret’i ziyaret etti. Koçak ve antrenörü Hatice Yel, nezaketlerinden ötürü Müdür Gayret’e teşekkür ederken, Gayret de başarılarından ötürü Hatice Yel’i tebrik etti. CANSU AYDEMİR

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram