CEYHUN: “5 MİLLETVEKİLİNİN 5’İNİ DE KAZANACAĞIZ”

CEYHUN: “5 MİLLETVEKİLİNİN 5’İNİ DE KAZANACAĞIZ”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.12.2021
4
A+
A-

AK Parti Genel Merkezi Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca Kütahya’da düzenlenen Teşkilat Akademisi Eğitim Programı tamamlandı. Programda konuşan AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun: “Kütahya bundan sonraki seçimde desteğini devam ettirecek ve 5 milletvekilliğinin 5’ini de kazanacağız inşallah dedi.

AK Parti Ar-Ge Koordinatörü Ziya Alparslan, Hezar Dinari Kültür Merkezi’ndeki programda yaptığı konuşmada, teşkilat akademisi eğitimlerini çok önemsediklerini söyledi. İki gün sürecek eğitimlerin dolu dolu geçeceğini dile getiren Alparslan: “Bu hikâyenin kahramanı sensin temalı Teşkilat Akademisi Eğitim Programı hakikaten bizler için çok önemli. Alanında uzman birçok değerli hocalarımızla birlikte olup onların tecrübelerinden istifade edeceğiz.” dedi.

CEYHUN: “BAZI SIKINTILAR YAŞIYOR OLABİLİRİZ AMA SABREDECEĞİZ”

AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ise Kütahya’nın, kuruluşundan beri AK Parti’ye ciddi destek verdiğini dile getirdi. Zaman zaman yaşanan sıkıntılardan dolayı milletvekili sayılarında değişiklik yaşandığını aktaran Ceyhun: “Kütahya bundan sonraki seçimde desteğini devam ettirecek ve 5 milletvekilliğinin 5’ini de kazanacağız inşallah. Çünkü biz yaklaşık 20 yılda o kadar çok hizmetler yaptık ki içlerinde birçoğunu belki unuttuk bile. Bizim bu süreçte boynumuzu eğecek hiçbir kötülüğümüz olmadığı gibi onurla ve gururla söyleyebileceğimiz binlerce hizmetimiz var. Bugünlerde bazı sıkıntılar yaşıyor olabiliriz ama sabredeceğiz. Sonunda olacaklar ülkemizi bambaşka bir yere getirecek, buna da inanıyoruz” ifadelerine yer verdi.

ERENLER: “AK TEŞKİLATLAR 2023 İÇİN HAZIR”

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ise: “AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığımız tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi kuruluşun ve kurtuluşun şehri Kütahya’mızdaki oturumlarını gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olsun. Tecrübelerini bizlerle paylaşan, kıymetli bilgileriyle programımızı zenginleştiren AK Parti MKYK Üyemiz, Cumhurbaşkanlığı Eğitim Politikaları Kurul Üyesi Ahmet Gündoğdu’ya, Gazeteci Zafer Şahin’e, Şair-Yazar Serdar Tuncer’e, İstanbul Milletvekilimiz Hulusi Şentürk’e, Konya Milletvekilimiz Ahmet Sorgun’a ve Genel Başkan Yardımcımız Efkan Ala’ya, katılımları için tüm teşkilat mensuplarımıza gönülden teşekkür ediyorum. AK Parti’mizin 20 yıldır milletimizin teveccühüyle kazandığı zaferlerin yorulmaz kahramanları olan AK teşkilatlarımız 2023 için hazır” açıklamasında bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram