BAŞYİĞİT: “KÜTAHYA İÇİN DÖNÜM NOKTASI OLACAK”

BAŞYİĞİT: “KÜTAHYA İÇİN DÖNÜM NOKTASI OLACAK”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.05.2022
0
A+
A-

Eğitim-öğretime başlayacak olan TOBB Kütahya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Kütahya için çok önemli bir proje olduğunu kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit: “Eğitimi, sosyal alanları ve imkânları ile örnek bir okul olacaktır. Kütahya için bir dönüm noktası olan bu okulun açılmasından dolayı çok mutluyum” dedi.

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde 2022-2023 eğitim öğretim yılında eğitime başlayacak olan TOBB Kütahya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü davetiyle Kütahya İlinde bulunan ortaöğretim kurumlarının Müdür Yardımcıları ve Rehber Öğretmenleri tarafından ziyaret edildi.

LİSENİN YAPI VE ORGANİZASYONU TANITILDI

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, ortaokul müdür yardımcıları ve rehberlik öğretmenlerinin yer aldığı ziyarette, yenilen yemeğin ardından Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Veli Yılmaz TOBB Kütahya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında misafirleri bilgilendirdi. Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Veli Yılmaz’ın konuşmalarının ardından, TOBB Kütahya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Yalçın, lisenin yapı ve organizasyonu ile alakalı, misafirlere bilgi aktarımı gerçekleştirdi.

“ÖRNEK OLACAK BİR OKUL”

TOBB Kütahya OSB Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi hakkında görüşlerini belirten Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit: “Eğitim-öğretime başlayacak olan TOBB Kütahya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kütahya’mızda çok önemli bir projedir. Eğitimi, sosyal alanları ve imkânları ile örnek bir okul olacaktır. Kütahya için bir dönüm noktası olan bu okulun açılmasından dolayı çok mutluyum. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin yapmış olduğu okul binasının yanı sıra, spor alanları, sosyal donatıları ve atölye çalışmalarını da Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunca yürütülmektedir. OSB Yönetim Kuruluna, OSB Bölge Müdürüne teşekkürlerimi sunuyorum” İfadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.