Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

LAV İLK KEZ NRAS FUARI’NDA

Sofra camı alanında bir

Sofra camı alanında bir dünya markası olan LAV, horeca sektörünün kalbinin attığı National Restaurant Association Show (NRAS) Fuarı’na ilk kez katıldı. 21-24 Mayıs tarihleri ABD’nin Chicago şehrinde düzenlenen fuarda, LAV’ın fark yaratan ürünleri katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, bu yıl ilk kez katıldığı horeca sektörünü buluşturan National Restaurant Association Show (NRAS) Fuarı’nda restoran, otel, kafelerin ihtiyaçların yönelik fark yaratan ürünleri ve yaratıcı sunumlarıyla büyük beğeni topladı. 21-24 Mayıs tarihleri arasında ABD’nin Chicago şehrinde gerçekleşen fuarda, LAV’ın birbirinden zarif ürünleribüyük beğeni topladı. Fuar boyunca her gün 13.00-17.00 saatleri arasında Türkiye’nin en başarılı barmenlerinden Miksolojist Bülent Sefer’in hazırladığı özel kokteyller misafirlere ikram edildi.

ABD PAZARININ NABZINI TUTTU

LAV, meşrubat bardaklarından kadehlere, saklama kaplarından karaflara birbirinden güçlü tasarımlara sahip, estetik ve modern ürünleri sergilediğini fuarda ABD pazarının da nabzını tuttu. ABD pazarındaki iddiasını NRAS Fuarı’nda bir kez daha gözler önüne seren LAV, birçok yeni iş birliği için görüşmeler gerçekleştirdi. İki yıl önce New York’ta 41 Madison’da açtığı showroom ile ABD pazarına iddialı bir giriş yapan LAV, Amerikalı tüketicilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak onlar özel koleksiyonlar hazırlıyor. ABD’de kendi ofisi de kuran LAV, pazardaki yatırımlarına aralıksız devam ederek en bilinir cam markası haline gelmeyi amaçlıyor.