KUTBO’YA “HİZMET ŞEREF BELGESİ”

featured
service

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Türk iş dünyasının çatı kuruluşu TOBB’un 70’inci kuruluş yıl dönümü etkinliklerine katıldı. KUTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol, 10 yıl ve üzeri süredir görev yapması nedeniyle plaket almaya layık görüldü.

81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri Ankara’da Birlik Merkezi’nde buluştu. TOBB başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliği yaptığı toplantıda Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Meclis Başkanlığı yapmış olan Cemil Çiçek, Ticaret Bakanlığı Yapmış olan Hayati Yazıcı, Milletvekilleri, Kütahya Ticaret Borsasını temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Okumuş, Sayman Üye Ali Doğanay, Genel Sekreter Yasemin Yol katılım sağladı.

70. YIL ANISINA HATIRA ORMANI OLUŞTRURULACAK

Yönetim Kurulu olarak 70’inci kuruluş yıldönümünü taçlandırmak adına 70’inci Yıl Hatıra Ormanı oluşturma kararı aldıklarını açıklayan Hisarcıklıoğlu, “Tam 70 bin fidan dikeceğiz. Camiamıza yakışan bu ormanı, ülkemize kazandıracağız. Böylece hem çevreye ve doğaya katkı verecek, hem de gelecek nesillere kalıcı bir miras bırakmış olacağız” dedi.

“DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜN ÖNCÜLERİ HALİNE GELDİK”

Hisarcıklıoğlu: “Türkiye’nin otomobil üretme hayalini gerçekleştirmek üzere öncülük yapıp, TOGG’u hayata geçiren, tarımda 50 yıllık hayalimiz olan lisanslı depoları başlatan, Türkiye Ürün İhtisas Borsası’nı kuran, yurtdışında Ticaret Merkezi açan ve çok geniş bir yelpazede, özel sektöre hizmetler sunan, işlerini kolaylaştıran, Oda-Borsa sisteminin dünyada örnek gösterildiği bir seviyeye ulaştık. Değişim ve dönüşümün öncüleri haline geldik. Elbette daha yapacak, çok işimiz var. Ülkemizi hak ettiği yere çıkarmak için, iş dünyası daha hızlı koşmak zorunda” diye konuştu.

 HİZMET ŞEREF BELGESİ VE TAKDİMİ

70. yıl etkinliğinde ayrıca 10-20-30 yıl görev yapmış delege ve genel sekreterlere hizmet şeref belgesi ve plaketleri takdim edildi. KUTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol da 70. Yıl Etkinlikleri kapsamında 10 yıl ve üzeri süredir görev yapması nedeniyle plaket almaya layık görüldü.

KUTBO’YA “HİZMET ŞEREF BELGESİ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!