KÜTBO’DA MECLİS TOPLANDI

featured
service

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında, KÜTBO toplantı salonunda yapıldı.

Gündem maddeleri dâhilindeki konular müzakere edilerek kararların alındığı KÜTBO eylül ayı meclis toplantısında bir önceki ayın mali analiz tabloları incelenerek yönetim faaliyet raporu sunuldu. Borsa 2022 yılı iş planı kapsamındaki ilk 9 ayın hedefleri haziruna aktarılarak Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin tarafından gerçekleştirme durumları paylaşıldı.

 ÜRETİM VE SATIŞLAR DEĞERLENDİRİLDİ

KÜTBO olağan Meclis toplantısına katılım sağlayan TOBB Kütahya İli Oda Borsa Akademik Danışmanı DPÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi İçlem Er, Toplantıda Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) Temel Ekonomik Göstergelerine ait verilerinin sunumunu yaptı. Meclis üyeleri tarafından Gayri Safi Yurt İçi Hasıla (GSYH) büyümesi, üretim ve satışlar üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

KURUL ÜYELERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ

KÜTBO Disiplin Kurulu ve Yüksek İstişare Kurulu Üyelerinin de katılım sağladığı toplantının son bölümünde 2018-2022 yılları içerisinde yapılan faaliyetlerin değerlendirmeleri yapıldı. KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Meclis Başkanı Halit Topbaş tarafından tüm kurul üyelerine Borsada almış oldukları görevler için teşekkür edilerek plaket takdim edildi. Güncel ve ekonomik konular üzerine istişarelerin de yapıldığı KÜTBO Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı, görüş ve önerilerin sunulmasının ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

KÜTBO’DA MECLİS TOPLANDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!