“KÜTAHYA’NIN KADERİ DEĞİŞECEK”

featured
service

Bengü Türk TV’de Sevban Durmaz’ın sunumu ile canlı olarak ekranlara gelen ‘İftara Doğru’ ve ‘Sahura Doğru’ programlarının konuğu Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık oldu. Daha yaşanabilir bir Kütahya için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Başkan Işık, hazırladıkları vizyon projelerle Kütahya’nın kaderinin değişeceğini belirtti.

Bengü Türk TV ekranlarından her akşam farklı bir şehirden yapılan iftar ve sahur programlarının dün akşamki konuğu Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık oldu. Sevban Durmaz’ın canlı yayın sunumunda izleyicisi ile buluşan ‘İftara Doğru’ ve ‘Sahura Doğru’ programı tarihi Germiyan Sokak’ta gerçekleştirildi.

“HER İLÇESİ FARKLI BİR GÜZELLİĞE SAHİP”

Kütahya’yı ve belediyenin hizmetlerini anlatan Başkan Işık, Kütahya’nın 7 bin yıllık tarihi bir geçmişe ev sahipliği yaptığını, merkez ilçe başta olmak üzere her ilçesinde farklı bir güzelliği bünyesinde barındırdığını, doğal güzellikleri ile Türkiye’nin ön plana çıkan illerinden olduğunu dile getirerek, birçok değerli madenleri ve ekonomik değerleriyle önemli bir kent olduğunu dile getirdi.

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

Böylesine önemli bir kentte 3 yıldır belediye başkanlığı görevini yürütmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Başkan Işık, hayata geçen projeler hakkında bilgiler verdi. Başkan Işık, daha yaşanabilir ve herkesin tercih edebileceği bir Kütahya için gece gündüz çalıştıklarını ifade ettiği canlı yayın programında, hazırladıkları vizyon projelerle Kütahya’nın kaderinin değişeceğini ifade etti.

KALAN İKİ YILDA VİZYON PROJELER HAYATA GEÇECEK

Başkan Işık, “Göreve geldiğimizden günden itibaren, Kütahya’da yaşayan herkes daha fazla nasıl mutlu olur diye düşünerek adımlarımızı attık ve hazırladığımız projeleri buna göre hayata geçirdik. Kalan iki yıllık görev süremiz içinde ise vizyon projelerimizi hayata geçirerek, daha yaşanabilir ve Türkiye’de tercih edilen ilk beş ilden birisi haline gelmesini sağlayacağız” dedi.

“KÜTAHYA’NIN KADERİ DEĞİŞECEK”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!