Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kütahya’da üniversite öğrencileri merhum arkadaşlarını unutmadı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ)

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğrencileri, geçen hafta trafik kazasında yaşamını yitiren sınıf arkadaşları Sevim Doğan için lokma dağıttı.

DPÜ Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon Bölümü birinci sınıf öğrencileri, trafik kazasında hayatını kaybeden arkadaşları için örnek bir davranışta bulundu.

19 yaşındaki Sevim Doğan’ın vefatından bir hafta sonra sınıf arkadaşları bir araya gelerek lokma dağıtımı gerçekleştirdi.

Sınıf arkadaşlarının başlattığı ve tüm okulun destek verdiği etkinliğe merhum genç kızın anne ve babasının yanı sıra DPÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak ve akademisyenler katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan etkinlikte dualar edildi.

“ÖĞRENCİMİZ ADINA FİDAN DİKECEĞİZ”

Genç bir insanı kaybetmenin derin hüznünü yaşadıklarını belirten DPÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, arkadaşlarının yaptığı bu anlamlı davranışın önemine vurgu yaptı.

Merhum Sevim Doğan’ın hatırasını yaşatmak adına üniversite olarak girişimleri olacağını bildiren Kızıltoprak, “Öğrencimiz her zaman kalbimizde yaşayacak. Arkadaşları tarafından çok sevilen bir öğrenciydi. Ailesiyle her zaman irtibat halinde olacağız. Öğrencimiz fidan dikeceğiz. Dualarımızı eksik etmeyeceğiz.” dedi.

Kütahya’da üniversite öğrencileri merhum arkadaşlarını unutmadı

Diğer fotoğraflar için tıklayınız…

1 2 3 5