Kütahya’da hizmet veren Baştaş Grup yine Türkiye birincisi

Kütahya’da hizmet veren Renault-Dacia yetkili servisi Baştaş Grup, son yıllarda mükemmellik ödülünde zirveyi kimseye bırakmıyor.

Kütahya’da hizmet veren Baştaş Grup yine Türkiye birincisi
service

Kütahya’da hizmet veren Renault-Dacia yetkili servisi Baştaş Grup, son yıllarda mükemmellik ödülünde zirveyi kimseye bırakmıyor. Baştaş Grup, 2023 yılı En İyi Servis Ekibi ödüllerinde Türkiye birincisi oldu.

Önceliğini müşteri memnuniyeti olarak belirleyen Renault-Dacia yetkili servisi Baştaş Grup, 2023 yılı En İyi Servis Ekibi yarışması sonuçlandı.

Yılın En İyi Yetkili Servis Ekibi yarışmasında zirvenin değişmeyen ismi Renault-Dacia yetkili servisi Baştaş Grup, servis yetkilisi teknisyenlerini, tüm teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli eğitime tâbi tutuyor.

Serviste kullanılan cihazlar ve yazılımların sadece yetkili servislerde bulunan özel kitlerden oluştuğunu belirten Renault Baştaş Servis Müdürü Ahmet Selim Kaymaz, araçların bakım esnasında A’ dan Z’ ye bütün elektronik ve mekanik kontrollerinin yapıldığını, bu sayede tüm müşterilerinin içi rahat bir şekilde seyahat edebildiğini vurguladı.

“İŞLEMLER BİLGİLENDİRME VE ONAY ALINARAK YAPILIR”

Yapılan tüm ücretli işlemlerin garantili olduğunu aktaran Kaymaz, şunları kaydetti:

Renault Mais tarafından verilen 2023 yılı En İyi Servis Ekibi yarışması ödülünü kazanmış olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Size çalışmalarımız hakkında kısa bilgi vermek istiyorum. Aracınızı servis yetkilisine teslim ettikten sonra ister servisle çarşı merkeze bırakır, istenirse de bekleme salonunda çay-kahve ikramı sırasında aracınızın bakım, onarım, parça değişimi gibi her türlü işlemleri size de gerekli bilgilendirmeler yapılarak ve onayınız alınarak yapılır.

Baştaş Grup

“KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI İLE ŞEHİR DIŞINDAN DA TALEP GÖRÜYORUZ”

Günümüzde araçların çok değerlendiğini bildiren Kaymaz, bu yüzden araçların mutlaka emin ellere teslim edilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Tüm Kütahya’ya hizmet etmenin yanı sıra il dışından da servise ilgi gösterilmesinin gururunu yaşadıklarını belirten Kaymaz, “Renault Baştaş’ın kaliteli hizmet anlayışı nedeniyle şehir dışından da çok talep görüyoruz. Ayrıca ödülünü kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Kütahya’da hizmet veren Baştaş Grup yine Türkiye birincisi

Kütahya’da hizmet veren Baştaş Grup yine Türkiye birincisi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!