Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KÜTAHYA ORMAN SPOR YÖNETİMİ OLUŞTU

Orman Spor Kulübü Derneği’nin

Orman Spor Kulübü Derneği’nin olağan üstü genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantı sonrası yeni yönetim kurulu oluştu.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan olağan üstü genel kurul toplantısına Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar, Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Arpacı ve Halil Karademir, Bilgi Sistemleri Şube Müdürü Fethi Şentürk, Personel Şube Müdürü Erkan Gülmez, Orman Mühendisleri ve kulüp üyesi personel katıldı. Dernek Başkanı Kemal Kayıran’ın tayin olup dernekten ayrılmasından dolayı yapılan Olağan Üstü Genel Kurul Toplantısında ilk olarak Divan Kurulu seçimi yapıldı. Seçim sonunda oy birliği ile Divan Heyeti Başkanlığına Fethi Şentürk, Başkan Yardımcılığına Niyazi Hakan Dinkçi ve yazmanlığa da Mehmet Derin getirildi. Divan heyetine yetki verilmesi ve toplantı gündeminin paylaşılmasının ardından; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla olağan üstü genel kurula devam edildi. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunu katılımcılara aktaran Bölge Müdür Yardımcısı Halil Karademir;  yaptığı konuşmada; futbol, basketbol, voleybol, kayak, kızak, badminton, masa tenisi ve okçuluk olmak üzere bir çok spor dalında faaliyetler yapıldığını ve bunun mutluluk verici olduğunu söyledi. Sporun insan sağlığı ve psikoloji üzerindeki olumlu katkılarından bahseden Bölge Müdürü Birol Dündar konuşmasında; sağlıklı bir beden için spordan vazgeçmediklerini ve gerek Kurum personeli gerek, Kurum personelinin çocukları olmak üzere bu spor faaliyetlerine herkesi beklediklerini, aynı zamanda yeni fikirlere de her zaman açık olduklarını belirtti.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ Olağan üstü genel kurulu daha sonra yönetim kurulu, denetim kurulu asil ve yedek üyelerin seçiminin gizli oylama ile yapılması ile devam etti. Yapılan gizli oylama ile yeni yönetim kurulu, denetim kurulu asil ve yedek üyeler seçildi. 124 üyesi olan Kütahya Orman Spor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu sonunda oluşan yönetimde şu isimler yer alıyor: Yönetim Kurulu: Birol Dündar, Mustafa Arpacı, Mustafa Merih Aydın, Niyazi Hakan Dinkçi, Mehmet Derin, Adem Öztürk, Veli Tiftik. Denetleme Kurulu: Erkan Gülmez, Mehmet Toy, Ali Girgin.