“KÜTAHYA İÇİN TEKNOLOJİ ÜRETİYORUZ”

featured
service

DPÜ’nün paydaşı olduğu Kütahya Tasarım Teknokent’in yakında ihalesi yapılacak ek binası için Kütahya Valisi Ali Çelik’in de katıldığı toplantıda protokol üyelerine sunum yapıldı. Sunumu yapan Teknokent Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz: “’Güçlü Türkiyemiz ve Kütahya için teknoloji üretiyoruz” dedi.

Kütahya protokolünün üyeleri Kütahya Tasarım Teknokent’teki sunum için bir araya geldi. Toplantıya Vali Ali Çelik, Kütahya Garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Necati Gündüz, Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Göçmez, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Teknokent Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz ve yönetim kurulu üyeleri Mustafa Yenipazar, Hasan Öncel ve Hasan Özyaşar, Keramika İcra Kurulu Başkanı Emin Yüce, DPÜ İLTEM Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tuncer, DPÜ ULMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi M. Yunus Şişman ve birçok protokol üyesi katıldı.

İHALENİN AYRINTILARI ANLATILDI Toplantıda katılımcılara bir sunum gerçekleştiren Prof. Dr. Ersan Öz, teknokentin ek binası için çıkılacak ihalenin ayrıntılarını ve teknokentin geleceğine ilişkin planları katılımcılarla paylaştı. Teknokentin firmaları ve projeleriyle mevcut teknokent binasına sığamadığını kaydeden Prof. Dr. Öz, Sunumunu ‘Güçlü Türkiyemiz ve Kütahya için teknoloji üretiyoruz’ diyerek tamamladı. Sunumun ardından protokol üyelerinin de katıldığı yemek organizasyonu düzenlendi.

“KÜTAHYA İÇİN TEKNOLOJİ ÜRETİYORUZ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!