“KÜTAHYA BELEDİYESİ BİZİ GURURLANDIRIYOR”

featured
service

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundu. Kütahya Belediyesinin şu anda üretken belediyeciliğin en güzel örneğini sergilediğini aktaran Başkan Geylan: “Belediyemiz bizi gururlandırıyor” dedi.

Bir dizi ziyaret ve incelemeler için Kütahya’ya gelen Türk Eğitim Genel Başkanı Talip Geylan ve beraberinde Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Seyir Ali Kaplan, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Kütahya Şube Başkanı Mehmet Altınok, MHP KAÇEP Kütahya Komisyon Başkanı Hülya Öztürk, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

“BAŞKANIMIZ KÜTAHYALILARIN GÖNLÜNDE TAHT KURMUŞ”

Kütahya Belediyesi şeref defterini imzalayan Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, “Nazik kabulünden dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum. Kütahya Belediyesi şu anda üretken belediyeciliğin en güzel örneğini sergileyen belediyemiz. Bizi gururlandırıyor. Başkanımız yaptığı hizmetlerle Kütahyalıların gönlünde taht kurmuş. İzlenimlerim bu yönde. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN IŞIK MEMNUNİYETİNİ BELİRTT

İ Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işık: “Yıllarca örnek sendikacılığı ülkemize tanıtan, bunun için mücadele eden Kamu Sen ailesinin önemli bir sendikasının genel başkanı olarak Kütahya’ya yaptığı ziyareti belediyemize de yaparak bütünleştirdiler. Bugüne kadar verdikleri mücadelenin sonuç alması ve daha güzel günlerde memurlarımızın en iyi şartlarda görevlerini yapabilmesi adına verilen gayretlerden dolayı kendilerine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

“KÜTAHYA BELEDİYESİ BİZİ GURURLANDIRIYOR”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!