KÜSAD 6. KEZ “BAYRAM YILDIZ” DEDİ

featured
service

Kütahya Kültür ve Sanat Derneği (KÜSAD) 19. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Genel kurulda mevcut Başkan Bayram Yıldız, güven tazeleyerek 6. kez başkanlığa seçildi.

KÜSAD Germiyan Beylik Konağı Sanat Yerleşkesinde düzenlenen genel kurulda divan başkanlığını Ahmet Umu, divan kâtipliklerini Zeynep Öden ve Mehmet Emin Oğuz yaptı. Tek liste ile gidilen genel kurulda tüm üyelerin oylarını alan Bayram Yıldız yeniden başkan seçildi.

KÜTAHYA EKSPRES’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başlayan genel kurulda KÜSAD’a katkı sağlayanlara plaket takdimi gerçekleştirildi. Plaket takdiminde gazetemize de teşekkür plaketi verildi. Gazetemiz adına ödülü alan mesai arkadaşımız Gülsen Ünlütabak’a plaketini KÜSAD Genel Sekreteri Mehmet Kaçan takdim etti. Öte yandan KÜSAD Tanıtım ve Katkı Ödülü KÜSAD Üyesi M. Orhan Elagöz tarafından Zeki Özkan Elagöz’e verildi.

“SANATIN, SANATÇININ VE KÜTAHYA’NIN HİZMETKÂRI OLACAĞIZ”

Genel kurul sonrası açıklamalarda bulunan KÜSAD Başkanı Bayram Yıldız: “Tüm katılımcılarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Bizi tekrar yönetime getirerek derneğimizin yükselen değerini daha da arttırmak için çalışmamıza olanak sağladınız. KÜSAD için ne yapılması gerekiyorsa yönetim olarak sanatın, sanatçının ve Kütahya’nın hizmetkârı olacağız” dedi.

KÜSAD 6. KEZ “BAYRAM YILDIZ” DEDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!