KÜMAŞ’TA İYİLEŞTİRME FAALİYETLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

featured
service

Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar; KÜMAŞ Manyezit A.Ş. Genel Müdürü Koçağa Türeoğlu’nu ziyaret etti. KÜMAŞ Manyezit A.Ş’nin tanıtım filmi izlendi ve bu sene gerçekleştirilecek olan iyileştirme faaliyetleri görüşüldü.

Ziyarette; KÜMAŞ Manyezit A.Ş. tarafından yürütülen faaliyetler aktarıldı ve genel değerlendirme yapıldı. KÜMAŞ Manyezit A.Ş’nin tanıtım filmi izlendi ve bu sene gerçekleştirilecek olan iyileştirme faaliyetleri görüşüldü. KÜMAŞ Manyezit A.Ş. Genel Müdürü Koçağa Türeoğlu; rehabilitasyon konusuna özellikle önem verdiklerini ve Orman Bölge Müdürlüğü ile yürütülecek olan her türlü projeye hazır olduklarını belirtti.

“REHABİLİTASYON PROJELERİNE HER ZAMAN DESTEK OLURUZ”

Bölge Müdürü Birol Dündar; maden sahalarının rehabilitasyonunun sürdürülebilirlik açısından büyük önem taşıdığını belirtti ve rehabilitasyon projelerine her zaman destek olacaklarını ifade etti. Ziyarette; maden sahaları yönetimi direktörü Tuğba Özyiğit, Araştırma Rezerv Geliştirme Müdürü Serdar Atabay, Ocaklar İşletme Müdürü Haşim Horozoğlu ve İSG ve Sürdürülebilirlik Müdürü Ceren Bayören’de hazır bulundu.

KÜMAŞ’TA İYİLEŞTİRME FAALİYETLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!