KULA: “BAŞARILI OLMAKTAN BAŞKA BİR SEÇENEĞİMİZ YOK”

featured
service

Siyasi iktidarın her an seçim kararı alabileceğini kaydeden İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Nihat Kula: “İktidar seçimi kaybetmemek için her yolu mubah sayacaktır. Başarılı olmaktan başka bir seçeneğimiz yoktur” dedi.

Siyasi iradenin her an seçim kararı alarak kendilerini hazırlıksız yakalamak isteyeceklerini belirten Nihat Kula şu ifadelere yer verdi: “Yapılacak seçimler demokrasimiz, ülkemiz ve gelecek nesillerimiz için ayrı bir önem arz etmektedir. İktidar seçimi kaybetmemek için her yolu mubah sayacaktır. Bugün teşkilat kademelerinde görev yapan arkadaşlarımıza büyük bir sorumluluk yüklenmiştir. Başarılı olmaktan başka bir seçeneğimiz yoktur” diye konuştu.

“SOSYAL MEDYADA ŞOV YAPMAYIN”

Genel Başkan Meral Akşener’in, insanüstü bir gayret ve fedakârlıkla çalıştığını aktaran Nihat Kula: “Salgın hastalığın en yoğun yaşandığı, evladın atayı bile ziyaret etmekten korktuğu günlerde sokağa inen, halkla kucaklaşan, canını ortaya koyarak insanıyla bütünleşen, siyasete farklı bir heyecan getiren bir lidere sahibiz. Bugün hiçbirimizin detaylarla uğraşacak vakti yok. Küçük olsun, benim olsun mantığıyla hareket etmek ihanettir. Bırakın sosyal medyada şov yapmayı. Siyaset tarlada çiftçiyle, fabrikada işçiyle, esnafla dükkânında, gençlerimizle, emeklilerle bütünleşerek yapılır. Hiçbir çalışma yapmadan sosyal medyada çalışıyor gibi yaparak şov yapanlar, aslında sadece kendinizi kandırıyorsunuz” diyerek sözlerini tamamladı.

KULA: “BAŞARILI OLMAKTAN BAŞKA BİR SEÇENEĞİMİZ YOK”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!