KSBÜ’DE “STERİLİZASYON VE DEZENFEKSİYON” KONGRESİ

featured
service

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Duygu Perçin Renders’in başkanlığını yaptığı Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon (DAS) Derneği iki yıl aradan sonra 12. Uluslararası Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Kongresi’ni, 9-12 Aralık 2021tarihinde Asteria Kremlin Palace Kongre Merkezi’nde gerçekleştirecek.

2004 yılında kurulan DAS Derneği, ülke sınırlarını aşarak birçok hastanede sterilizasyon, dezenfeksiyon ve antisepsinin önemini vurgulayarak standardizasyonunun sağlanmasında en önemli adımı attı ve bu standartların uygulanmasını sağladı.

DAS DERNEĞİ HAKKINDA

DAS Derneği sağlık kurumları yanında pandemi döneminde doğru dezenfeksiyon uygulamalarının topluma aktarılması konusunda da öncülük etmiştir. 5. Doktorclub Awards “Türkiye’nin Sağlık Ödülleri”, Yılın Sivil Toplum Kuruluşları Ödülleri – Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi kategorisinde 2021 Finalistleri arasında yerini almıştır. 12. Uluslararası Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Kongresi’nin sağlayacağı bilimsel atmosferde karşılıklı etkileşimle, bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere yurt içinden ve yurt dışından gelecek olan ve alanında uzman değerli hocalarımız katkı sağlayacaktır.

EDİZ HUN KATILACAK

Kongrenin ilk günü Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdülrezzak Altun ve siyaset geçmişi bulunan, Türk sinemasının unutulmaz oyuncusu, biyolog, öğretim görevlisi Ediz Hun b katılımcılarla olacak.

KSBÜ’DE “STERİLİZASYON VE DEZENFEKSİYON” KONGRESİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!