KSBÜ’DE İHTİYACA YÖNELİK BÖLÜMLER AÇILIYOR

featured
service

Ulusal ve uluslararası yeni iş alanlarında duyulan personel ihtiyaçlarını dikkatle izlediklerini belirten Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, KSBÜ’de bu doğrultuda bölüm ve programların açıldığını söyledi.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, TVNet’te yayınlanan “Kampüs Yolunda” programında Esra Esen Atayeter’e konuk olarak KSBÜ’nün özellikli konumunu özetledi.

ÇAĞDAŞ STANDARTLARDA EĞİTİM

Rektör Kavuncu konuşmasında Sağlık Üniversitesinin bire bir eğitim modeline yakın durumundan bahsederek, öğretim üyesi başına düşen öğrenci sayısının çok iyi bir seviyede olduğunu vurguladı. Kavuncu ayrıca öğrencilerin hem teorik alanda hem de pratik alanda çağdaş standartlar doğrultusunda eğitim aldıklarını da sözlerine ekledi.

“KÜTAHYA AVANTAJLI BİR ŞEHİR”

Ulusal ve uluslararası yeni iş alanlarında duyulan personel ihtiyaçlarını dikkatle izlediklerini belirten Rektör Kavuncu, KSBÜ’de bu doğrultuda bölüm ve programların açıldığına dikkat çekti. KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Kavuncu, öğrencilerin birçok sosyal aktiviteden faydalanmakla birlikte Kütahya’nın ekonomik olarak avantajlı bir şehir olduğunu söyledi.

KSBÜ’DE İHTİYACA YÖNELİK BÖLÜMLER AÇILIYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!