KSBÜ VE DPÜ’DEN ORTAK PROJE

featured
service

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğretim elemanları iş birliği ile yapılan ve kabul edilen proje ekibini makamında ağırlayan Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu proje hakkında bilgiler aldı.

Bilgilendirme esnasında proje yürütücüsü DPÜ Tavşanlı MYO Elektronik ve Otomasyon Bölümü Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı Öğr. Gör. Eren Gül, araştırmacılar; DPÜ Tavşanlı MYO Müd. Yrd. Öğr. Gör. Deniz Kaptan, Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Çelik, Öğr. Gör. Ahmet Uslu, Öğr. Gör. Bahadır Çokçetin, KSBÜ Tavşanlı Sağlık Hizmetleri MYO’dan Öğr. Gör. Okan Üzer ve DPÜ öğrencisi Yüksek Lisans bursiyeri Semih Demirel yer aldı.

“KABLOSUZ FARK EĞİMÖLÇER SİSTEMİ TASARIMI VE ÜRETİMİ

TÜBİTAK ARDEB 1005 – 121E424 numaralı ve “Kablosuz Fark Eğim Ölçer Sistemi Tasarımı Ve Üretimi” başlıklı proje kabul edildi. Proje ile alakalı öğretim elemanları Rektör Prof. Dr. Kavuncu’ya bilgilendirmelerde bulundular. Proje kapsamında KSBÜ-DPÜ iş birliği yapılmış oldu.

KSBÜ VE DPÜ’DEN ORTAK PROJE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!