KROS OTOMOTİV’DEN MİNİKLERE KÜTÜPHANE

featured
service

Kütahya’da sağladığı istihdam gücünün yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiren Kros Otomotiv, Aslanapa Köyü Tokul İlkokuluna kütüphane yaptırdı.

Törene, Aslanapa Kaymakamı Özgür Pelvan, Aslanapa İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Ertaş, Emekli Kütüphane Memuru Zeki Aktürk, Okul Öğretmeni Zeynep Yılmaz, Kros Otomotiv Genel Müdürü Onur Gül ve Kros Otomotiv Yönetim Sistemleri Direktörü Emel Karaoğul Öz katıldı.

KİTAPLARI PERSONEL TOPLADI

Öğrencilere okuma alışkanlığını kazandırmak ve kırsaldaki öğrencilerin kitaplara erişimini kolaylaştırmak amacıyla harekete geçen Kros Otomotiv, kütüphanenin yapımını üstlendi. Kütüphanenin raflarını ise Kros Otomotiv personelleri doldurdu.

“BU IŞIĞIN SÖNMEMESİ İÇİNDE ELİMİZDEN GELEN HER TÜRLÜ YARDIMA VARIZ”

Aslanapa Tokul İlkokulu’na bağışlanan kütüphanenin oluşmasına tümüyle katkı sağladıklarını söyleyen Kros Otomotiv Genel Müdürü Onur Gül: “Öğrencilerimizin ileride kendi hayatları üzerinde verecekleri kararların en doğru yolu okumaktır. Bu kütüphaneden faydalanan kıymetli öğrencilerimizin ileride daha güzel yerlere gelmelerinde bir nebze payımızın olduğunu bilmek bize mutluluk verecektir. Kros Otomotiv olarak bilginin ışığında daima ileriyi hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz ve bu ışığın sönmemesi içinde elimizden gelen her türlü yardıma varız. Ayrıca sosyal sorumluluk projesinin başından sonuna kadar desteklerini esirgemeyen Kros Otomotiv Ailesi’nin çalışanlarına da teşekkür etmek istiyorum” dedi.

KROS OTOMOTİV’DEN MİNİKLERE KÜTÜPHANE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!