“KÖYLERİMİZDE ÇOK BÜYÜK EKSİKLERİMİZ YOK”

featured
service

Vali Ali Çelik, Sudöşeği ve Aşağıdolaylar köylerini de ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vali Çelik: “Köylerimizde çok büyük eksiklerimiz yok. İletilen ihtiyaç ve talepleri de Devletimizin imkânları dâhilinde el birliğiyle yerine getirme gayretinde olacağız” dedi.

Her fırsatta ilçe, belde ve köy ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla bir araya gelen Vali Ali Çelik, Simav ve Tavşanlı’yı ziyaret etti.

38 KÖYÜN MUHTARINI DİNLEDİ

Simav Dağardı ve Tavşanlı Balıköy bölgesindeki 38 köyün muhtarlarıyla ve köy sakinleriyle bir araya gelen Vali Ali Çelik, talepleri dinledi. Köylerin ihtiyaçlarını dinleyip çözüm önerilerini köy muhtarları ve vatandaşlarla istişare eden Vali Çelik, devletin imkanları dahilinde gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

TÜRK BAYRAKLARI İLE KARŞILADILAR

Vali Ali Çelik, Sudöşeği ve Aşağıdolaylar köylerini de ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Sudöşeği köyünün gençleri ve çocukları, Vali Ali Çelik’i ellerinde Türk bayraklarıyla karşıladı. Çocuklarla ve gençlerle bir süre sohbet eden Vali Ali Çelik, daha sonra köyün kadınlarıyla bir araya gelerek taleplerini ve önerilerini dinledi.

MUHTARLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Misafirperverlikleri için iki köyün sakinlerine ve muhtarlarına teşekkür eden Vali Çelik, “Köylerimizde çok büyük eksiklerimiz yok. İletilen ihtiyaç ve talepleri de devletimizin imkânları dâhilinde el birliğiyle yerine getirme gayretinde olacağız” dedi. Vali Çelik, misafirperverliklerinden dolayı vatandaşlara ve muhtarlara teşekkür etti.

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Simav programını Gılmanlar köyü ile sürdüren Vali Çelik, köyde yapımı tamamlanan basketbol sahası ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi, bilgiler aldı. Vali Çelik, incelemelerinin ardından köy halkının talep ve önerilerini dinledi. Simav’daki inceleme, ziyaret ve istişare toplantılarını tamamlayan Vali Ali Çelik’in gün içerisindeki son durağı Tavşanlı Balıköy beldesi oldu. Balıköy beldesi sakinlerinin talep, istek ve önerilerini dinleyip not alan Vali Çelik, misafirperverlikleri için teşekkür etti.

“KÖYLERİMİZDE ÇOK BÜYÜK EKSİKLERİMİZ YOK”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!