KİŞİ BAŞINA TEK SEFERDE 10 BİN 40 LİRA PROMOSYON

featured
service

Kütahya İl Millî Eğitim Müdürlüğü personeli ve Merkez ilçede görev yapan 4 bin 322 eğitim çalışanını kapsayan maaş promosyon ihalesi gerçekleştirildi. Promosyon ihalesini kazanan Yapı Kredi Bankası 38 aylık süre için çalışanlarımıza tek seferde 10 bin 40 TL ödeyecek.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Salonunda gerçekleştirilen ihale İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Muhsin Kaymak başkanlığında yapıldı. İl Millî Eğitim Şube Müdürü Zeki Atik, yetkili sendika temsilcisi Eğitim Bir- Sen Başkan Yardımcısı İsmail Gönen’den oluşan komisyon üyeleri ve banka yetkilileri katıldı. Eğitim Bir- Sen’in yetkili sendika olarak katıldığı ihaleye, diğer sendikalardan birer temsilci izleyici olarak davet edildi.

7 BANKA TEKLİF VERDİ

10 Ocak 2022 Pazartesi günü yapılan maaş promosyonu ihalesine 7 banka teklif verdi.  Halkbank, Yapı Kredi Bankası, Vakıflar Bankası, İş Bankası, Denizbank, Ziraat Bankası ve Akbank’ın teklif verdiği ihalede, 76 turluk çekişmeli bir ihale sonucunda kişi başına 10 bin 40 TL’ye en yüksek teklifi Yapı Kredi Bankası kazandı. 15 Şubat 2022 -14 Nisan 2025 tarihleri arasında 38 aylık maaş ve diğer ödemeleri kapsayan promosyon ihalesini Yapı Kredi Bankası aldı. Promosyon ücreti tek seferde ve peşin olarak ödenecek.

“ÖĞRETMENLERİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLERİM”

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit promosyon ihalesini kazanan Yapı Kredi Bankasını tebrik ederek: “İhale esnasında rekabet ortamına katkı sunan tüm banka yetkililerine, komisyon üyelerimize, görevlilere ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. İhale sonucunun tüm personel ve öğretmenlerimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

“REKORA İMZA ATTIK”

Banka promosyonları ile ilgili genelge gereği yetkili sendika Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube olarak ihale komisyonuna dâhil olduklarını ve tüm çalışanların hukukunu gözeterek süreci sonlandırdıklarını kaydeden Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube Başkanı Fatih Köse: “Sürecin başından itibaren banka yetkilileri ile görüşerek gerekli rekabet ortamının oluşmasına katkı sunduk. Süreci tüm yönleriyle takip ederek sonucun çalışanlarımız için memnuniyet üretecek şekilde tamamlanması için emek harcadık. Son iki ay içerisinde bakanlığımız bünyesinde yapılan promosyon ihalelerinin şube şube istatistiğini tuttuk verileri paydaşlarımıza ilettik. Promosyonların kurumlara aktarıldığı dönemde başlayan mücadelemiz promosyonların tamamının çalışanlara verilmesi ile farklı bir boyuta taşınmıştı. Gelinen noktada ihale sürecini açık bir şekilde yürüten Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve kamu çalışanları için kesenin ağzını açan banka yöneticilerine çalışanlarımız adına teşekkür ediyoruz. Sürecin sonunda kazanan çalışanlarımız oldu. Promosyon ihalesini kazanan Yapı Kredi Bankası 38 aylık süre için çalışanlarımıza tek seferde 10 bin 40 TL ödeyecek” açıklamasında bulundu.

KİŞİ BAŞINA TEK SEFERDE 10 BİN 40 LİRA PROMOSYON

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!