KİCK BOKS’TA KÜTAHYA’YA 3 ALTIN MADALYA

featured
service

Kütahya Gençlik Spor Kulübü sporcuları Manisa’da düzenlenen İller Arası Kick Boks Şampiyonasına katıldı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı şampiyonada rakiplerini eleyen Kütahyalı sporcular kente 3 altın madalya kazandırdı.

Manisa çok amaçlı spor salonunda 26 Aralık’ta düzenlenen İller Arası Kick Boks Şampiyonasında Kütahya Gençlik Spor Kulübü sporcuları 3 madalya kazandı. Kütahya Gençlik Spor Kulübü sporcularından Şükrullah Türksoylu Genç Erkekler 60 kg Full Contact ve Kick Light branşlarında şampiyon olurken, Ayşegül Nurefşan Arslanlı ise Genç Bayanlar 52kg Full Contact Branşında şampiyon olarak 3 madalya kazandılar.

FATMA ÇAKIR GÖREV ALDI

Şükrullah Türksoylu, final maçını İzmirli rakibi Hakkı Can Ayar ile yaptı. Kıran kırana geçen ve heyecanlı dakikalar yaşanan müsabakayı Kütahya’dan Afgan Sporcu Şükrullah Türksoylu kazanarak, şampiyon oldu. Şampiyonada Kütahya Uluslararası Hakemlerinden Fatma Çakır ve Namzet Hakem M. Fatih Koç ile Bursa bölgesi Hakemleri görev aldı.

KİCK BOKS’TA KÜTAHYA’YA 3 ALTIN MADALYA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!