KİCK BOKS’A KÜTAHYA DAMGASI

featured
service

Ordu’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’na katılan Kütahya Belediye Spor Kulübü sporcuları şehre madalya ile döndü. Turnuvada Kütahya’yı temsil eden Sevgi Ceren Ersoy, Ayşe Yamık ve Elif Kaya Yıldız 3’üncülük madalyasının sahibi oldular.

Ordu’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası sona erdi. Türkiye’nin dört bir yanından 4 bin 300 sporcunun katıldığı turnuvada 8’i Kütahya Belediye Spor Kulübünden olmak üzere toplam 11 sporcu Kütahya’yı temsil etti. Turnuvaya bölge hakemlerinden Fatma Çakır ve Ezgi Şebnem Hoşgör ile Kick Boks İl Temsilcisi ve Antrenörü Ahmet Arabacı katıldı.

3 SPORCUDAN BRONZ MADALYA

11 sporcuda 3’ü bronz madalyanın sahibi olarak Kütahya’yı başarıyla temsil ettiler. Kendi sıkletlerinde kıyasıya mücadele veren sporculardan Sevgi Ceren Ersoy Büyük Bayanlar Kick Light 60 kg’da; Ayşe Yamık Büyük Bayanlar Point Fighting 60 kg’da ve Elif Kaya Yıldız Bayanlar Kick Light 65kg’ da Türkiye 3’üncüsü oldular.

“HEDEFİMİZ MİLLİ FORMA”

Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet Arabacı: “Turnuvanın yapılmasında emeği geçen Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanımız Sayın Salim Kayıcı başta olmak üzere federasyon personelimize, hakem ve antrenör arkadaşlarımıza, Ordu İl Temsilcisi Savaş Özcan’a, Kütahya Belediye Spor Kulübümüze, Kütahya Belediyemize ve emeği geçenlere Kütahya Kick Boks İl Temsilciliği olarak teşekkür ederiz. Hedefimiz bundan sonraki organizasyonlarda da aynı başarıyı gösterip, sporcularımıza milli formayı giydirmektir, inşallah başaracağız” dedi.

KİCK BOKS’A KÜTAHYA DAMGASI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!