Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KİCK BOKSA KÜTAHYA DAMGASI

Kütahya Belediyespor Sporcusu Elif

Kütahya Belediyespor Sporcusu Elif Kaya, Türkiye Kick Şampiyonasında Türkiye 3’üncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Türkiye Kick Boks Şampiyonası 20-27 Haziran tarihlerinde Kocaeli’de düzenlendi. 5 bin sporcunun katıldığı şampiyonaya Kütahya’dan Kick Boks İl Temsilcisi ve Antrenörü Ahmet Arabacı, Antrenör Mehmet Ali Dülger ile bölge hakemleri Fatma Çakır, Ezgi Şebnem Hoşgör ve Nida Kocaman 8 Kütahya Belediyespor Kulübü, 1 Gençlik Merkezi S.K., 6 Alfa Spor Kulübü, 2 ferdi sporcu olmak üzere toplam 17 sporcu katıldı.

ÜÇÜNCÜ KÜTAHYA’DAN

Kütahya Belediyespor Kulübü Sporcusu Elif Kaya Türkiye 3’üncüsü olarak bronz madalyaya ulaştı. Kütahya Belediye Spor Kulübü sporcularından Ayşe Yamık ve Eylül Aleyna Ağın ile Alfa Spor Kulübü sporcularından Mustafa Varol da Türkiye 5’incisi oldu.

“HEDEFİMİZ SPORCULARIMIZA MİLLİ FORMAYI GİYDİRMEK”    Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet Arabacı: “Turnuvanın yapılmasında emeği geçen Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı başta olmak üzere federasyon personeline, hakem ve antrenör arkadaşlarımıza, Kocaeli İl Temsilcisi Özcan Mermer’e, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a, Kütahya Belediye Spor Kulübümüze, Kütahya Belediye Spor Kulübümüzün Antrenörü Fatma Çakır’a, Kütahya Belediyemize, görevli antrenör ve hakemlerimize ve emeği geçenlere Kütahya Kick Boks İl Temsilciliği olarak teşekkür ederiz. Hedefimiz bundan sonraki organizasyonlarda da aynı başarıyı gösterip, sporcularımıza milli formayı giydirmektir, inşallah başaracağız” dedi.