Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAZCIOĞLU’NDAN UYGULAMA ATÖLYESİ SÖZÜ

Vali Ali Çelik, DPÜ

Vali Ali Çelik, DPÜ Simav Teknoloji Fakültesinin 2021-2022 akademik yılı mezuniyet törenine katıldı. Vali Çelik, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, Şeref Kazcıoğlu’nun, Simav Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünün ihtiyaç duyduğu uygulama atölyesini yapacağını açıkladı.

Mezuniyet heyecanına ortak olan Vali Ali Çelik, öğrencilere başarılar dileyerek ailelerine teşekkür etti. Yeni bir başlangıç için ilk adımın atıldığını ifade eden Vali Çelik, “Yarınlara imza atmak için hazırsınız. Her başlangıçta hedef ve zorluklar var. Hepsi sizi güçlendirecek, gelecek sizlerle daha umut dolu olacak” dedi.

SENEYE TAMAMLANMIŞ OLACAK

Simav’ın eğitimine yaptıkları yatırımlarla gönüllere taht kuran merhum hayırseverler Dr. İbrahim Naci Eren ile Oğuz Akın’ı rahmet yâd eden Vali Ali Çelik, yeni bir eğitim yatırımının da müjdesini paylaştı.  Vali Ali Çelik, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, hayırsever iş insanı Şeref Kazcıoğlu’nun, Simav Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünün ihtiyaç duyduğu uygulama atölyesini yapacağını açıkladı. Vali Ali Çelik, “İnşallah seneye tamamlanmış olacak.  Şeref Kazcıoğlu’na devletimiz ve milletimiz adına teşekkür ediyorum. Allah hepimize insanlara faydalı olacak işler yapmayı, arkamızda hoş bir seda bırakmayı nasip etsin” dedi.