Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAVUNCU: “ÜNİVERSİTEMİZ GÜÇLENİYOR”

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde (KSBÜ) geleneksel hale gelen hoş geldiniz ve akademik yükselme töreni gerçekleşti.

Rektörlük fuaye alanında gerçekleşen törene Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Cem Algın ve Genel Sekreter Kutlu Önal ile birlikte akademik personel katıldı.

“AMACIMIZ ÜNİVERSİTENİN TÜMÜNÜN AKREDİTE OLMASI”

Rektör Prof. Dr. Kavuncu gerçekleştirdiği konuşmada, “Bizim için bu törenler mutluluk verici. Üniversitemiz güçleniyor. Yeni kampüsümüzle birlikte herkesin aynı yerde toplandığı bir atmosfer oluşacak. Burası tematik bir üniversite olarak kuruldu. Kendi hedefleri için uğraşan, memleketine dünyaya nasıl katkı veririz diye uğraşan bir üniversiteyiz. Bölümlerimiz ve programlarımız artıyor. Daha da önemlisi niteliği artıyor. Tıp Fakültemiz bu sene akreditasyon başvurusu yaptı. Bundan sonra amacımız üniversitenin tümünün akredite olmasıdır” dedi. KSBÜ’de göreve yeni başlayan veya akademik yükselmesi gerçekleşen öğretim elemanları, düşüncelerini paylaşarak, teşekkür konuşması yaptı. Törenin sonunda akademik personele çiçek takdimi gerçekleşti.