KAVUNCU: “TEMELDE HERKES BİR VE BERABER”

featured
service

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Hekim Sinan Konferans Salonu’nda, yeni göreve başlayan idari personelle tanışma toplantısı gerçekleştirildi. Yeni başlayan personele hayırlı olsun temennilerini ileten Rektör Prof. Dr. Kavuncu: “Burada herkesin unvanı farklı olabilir, temelde herkes bir ve beraber. Bizim için herkesin yaptığı işin bir kıymeti var” dedi.

Toplantıda, Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu başta olmak üzere; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Cem Algın ve Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi, Genel Sekreter Kutlu Önal ile daire başkanları, müdürler ve idari personeller yer aldı. Toplantıda konuşan Genel Sekreter Kutlu Önal, üniversite ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Önal, insan kaynağı ihtiyacının oluştuğunu ve bu ihtiyacın bitmeyeceğini belirterek, yeni görevlerinin herkese hayırlı olması temennilerinde bulundu.

“BİZİM İÇİN HERKESİN YAPTIĞI İŞİN BİR KIYMETİ VAR”

Yeni başlayan personele hayırlı olsun temennileri ile sözlerine başlayan Rektör Prof. Dr. Kavuncu: “Burada herkesin unvanı farklı olabilir, temelde herkes bir ve beraber. Bizim için herkesin yaptığı işin bir kıymeti var. Kendi işinize saygı göstereceksiniz ki başkaları da sizi önemsemiş olsun. Daha nezaketli bir ilişki tarzı, herkesin kendisine daha dikkat ettiği bir ortamdayız. Burada hedefimiz üniversitesinin hedeflerine gitmesi için çalışmalar yapmaktır. Burada yapılan her iş çok iyi yapılmalıdır. Böyle bir yaklaşımımız var. Her türlü görüş ve eleştiriniz de bizim için kıymetlidir. Yapılması gereken bir şey varsa, aksayan şeyler görürseniz lütfen bizlere, amirlerinize bildirin” dedi.

KURUM TEMSİLEYETİNİN ÖNEMİ VURGULANDI

Kurum temsiliyetinin önemine dikkat çeken Prof. Dr. Kavuncu, “İçeride ve dışarda siz kurumumuzu temsil ediyorsunuz. Bunun sorumluluğu ile hareket etmenizi bekliyoruz. Çünkü hepiniz bizim birer temsilcimizsiniz. İletişim konusunda kendimizi geliştirme çabası içinde olalım. İyi rol modelleri alın. Kişisel gelişiminiz önemli. Buradaki mutlu çalışma ortamına sizden de katkı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

“KURUM KÜLTÜRÜNE EN İYİ ŞEKİLDE KATKI VERECEĞİNİZE ŞÜPHEM YOK”

İyi ve güvenlikli bir ortamda çalışıldığını söyleyen Kavuncu sözlerine şöyle devam etti: “Şu anda çalıştığınız koşulların bizlere büyük fedakârlıklarla sağlandığını unutmayalım. Bu sorumluluk duygusu içinde hareket edersek, o zaman yaptığımız işin önemini daha iyi idrak edebileceğiz. Kurum kültürüne en iyi şekilde katkı vereceğinize şüphem yok. Ben tüm arkadaşlarımıza tekrar hoş geldiniz diyorum. Tekrar hepinize hayırlı olsun, inşallah hep birlikte güzel bir çalışma dönemi geçiririz.” Personellerin kendilerini tanıtmasıyla toplantı sona erdi.

KAVUNCU: “TEMELDE HERKES BİR VE BERABER”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!