KADIN MUHTARLAR KÜTAHYA’DA

featured
service

Kütahya’yı ziyarete gelen Türkiye Kadın Muhatlar Derneği Genel Başkanı Serpil Erenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Erenoğlu, Kütahya’nın turizm açısından zengin bir il olduğunu dile getirdi.

Bir dizi gezi ve incelemeler için Kütahya’ya gelen Türkiye Kadın Muhatlar Derneği Genel Başkanı Serpil Erenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret için teşekkür eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık: “Bugün çok kıymetli misafir grubumuzu Kütahya Belediye’mizde ağırlamaktan duyduğumuz memnuniyeti sizlerle paylaşıyorum. Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği’nin Sayın Genel Başkanı Serpil Erenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri muhtarlarımıza ve Kütahya’daki kadın muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kütahyalı hemşerilerim adına şehrimize hoş geldiniz ve Rabim yar ve yardımcınız olsun” dedi.

“KÜTAHYA, COĞRAFİ, TARİHİ VE KÜLTÜREL AÇIDAN GÜZEL BİR ŞEHİR”

Türkiye Kadın Muhatlar Derneği Genel Başkanı Serpil Erenoğlu Kütahya’da olmaktan ve Kütahya’yı tanımaktan mutlu olduklarını dile getirerek: “Kütahya, coğrafi, tarihi ve kültürel açıdan güzel bir şehir. Katkı ve desteklerinden dolayı Kütahya Belediyesi ve Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür ediyoruz. Kütahya sakin bir şehir. Turizm açısından çok zengin bir il ve herkesi Kütahya’yı görmeye davet ediyoruz” dedi.

KADIN MUHTARLAR KÜTAHYA’DA

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!