İSTANBUL’DAN KÜTAHYA’YA UZANAN YARDIM ELİ

featured
service

Kadıköy Belediyesi Feneryolu Gönüllüleri Kütahya merkez ve köylerinde belirlenen 34 ihtiyaç sahibi aileye destekte bulundu.

Kadıköy Belediyesi-Feneryolu Gönüllüleri Kütahya’nın merkez ilçe ve köylerinde belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulundu. Merkez ilçeden 4, Kozluca ve Uluyol köylerinde 30 olmak üzere toplam 34 aileye; gıda çekleri, yenidoğan bebek paketleri, tekstil ürünleri, şalvar-bluz, ayakkabı, iç çamaşırlarından oluşan paketleri teslim ettiler.

“DESTEKTE TEKRAR BİRLİKTE OLMAYI DİLİYORUZ

” Ziyaretlerin ardından Feneryolu Gönüllülerinden yapılan açıklamada; “Yardımların kendi elleriyle gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaştığını görmek bize huzur verdi. Bize çalışmamızda bu imkânı sağlayan Kadıköy Belediye Başkanımız Şerdil Dara Odabaşı’na, Gönüllü Evleri Yönetim Kurulumuza ve gönüllü merkezimize çok teşekkür ederiz. Kütahya’da CHP İl Başkanı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz’a, Kadın Kolları Başkanı Sevinç Şenol’a, Merkez İlçe Başkanı Ali Karkas’a Kozluca’da Öğretmen Mehmet Akarsu’ya, köy muhtarımıza ve kadın kollarının çalışkan tüm ekibine gösterdikleri yakın ilgi ve ev sahipliğine çok teşekkürler. Destekte tekrar birlikte olmayı diliyoruz. Maddi manevi katkıda bulunan, emeği geçen tüm gönüllülerimize de binlerce teşekkürler” denildi.

İSTANBUL’DAN KÜTAHYA’YA UZANAN YARDIM ELİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!