Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

IŞIK: “HER VATANDAŞIN YANINDAYIZ”

Kütahya Belediyesi Kadın ve

Kütahya Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından engelli Kadir Çelenk’e akülü araç hediye edildi. Kütahya Belediyesinin her vatandaşın yanında olduğunu ve olmaya devam edeceğini ifade eden Başkan Işık, engelliler için hazırlanan projeler hakkında aileye bilgi verdi.

Kütahya Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü koordinasyonunda engelli Kadir Çelenk’i, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Keziban Çolak ile birlikte evinde ziyaret etti.

BUGÜNE KADAR 4 TEKERLEKLİ SANDALYE DAĞITILDI

Başkan Işık, ziyarette Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü koordinasyonunda Kadir Çelenk’e alınan akülü arabasını hediye etti. Arabasını alan Kadir Çelenk, Başkan Işık’a teşekkür etti. Kütahya Belediyesinin her vatandaşın yanında olduğunu ve olmaya devam edeceğini ifade eden Başkan Işık, engelliler için hazırlanan projeler hakkında aileye bilgi verdi. Başkan Işık, engelli araçların Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü bünyesinde kurulan atölyede ücretsiz olarak tamir ve bakımlarının yapılacağını söyledi. Kütahya Belediyesi bugüne kadar 3 manuel bir akülü olmak üzere 4 tekerlekli sandalye dağıtımı gerçekleştirdi.