İnsan kaynakları uzmanları buluştu

Kamu ve özel sektörde hizmet veren insan kaynakları uzmanları bir araya geldi. İnsan Kaynakları Platformu’nun ilk toplantısı gerçekleştirild

İnsan Kaynakları Uzmanları buluştu
service

Kütahya’da kamu ve özel sektörde hizmet veren insan kaynakları uzmanları bir araya geldi. İnsan Kaynakları Platformu’nun ilk toplantısı gerçekleştirildi.

‘İş Birliği-Güç Birliği’ sloganı ile yola çıkarak, Kütahya’da bulunan kamu kurum kuruluşlar ve özel sektörler ile planlanacak İnsan Kaynakları Platformu’nun ilk oturumu Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlendi.

Kütahya OSB Müdürlüğü Konferans Salonundaki toplantıda İŞKUR Kütahya İl Müdürü Erdoğan Şahin, şube müdürleri, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası, Simav Ticaret ve Sanayi Odası ve Kütahya’da faaliyette bulunan işletmelerin insan kaynakları uzmanları katıldı.

Toplantıda hayata geçirilecek olan İnsan Kaynakları Platformu’nun detayları görüşüldü. İŞKUR İl Müdürü Erdoğan Şahin’in açılış konuşması ve İŞKUR İl Müdürlüğü yetkililerinin yaptığı sunumların ardından, platformu temsil edecek heyetin seçimleri oy birliği ile gerçekleştirildi. Duygu, düşünce ve görüşlerin alınmasının akabinde toplantı son buldu.

İnsan Kaynakları Uzmanları buluştu

İnsan Kaynakları Uzmanları buluştu

KAYNAK

İnsan kaynakları uzmanları buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!