İMZALAR EĞİTİM CAMİASI İÇİN ATILDI

featured
service

10 Ocak 2022 tarihinde yapılan maaş promosyon ihalesinde en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası ile “Banka Promosyon Sözleşmesi” imzalandı. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit protokolle elde edilen kazanımların eğitim camiası için hayırlı olmasını temenni etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Salonu’nda yapılan imza töreninde promosyon sözleşmesini, Müdürlük adına İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit imzalarken Yapı Kredi Bankası adına Kütahya Yapı Kredi Bankası Müdürü Bircan Şerefoğlu imzaladı.

PROMOSYON ÜCRETİ TEK SEFERDE VE PEŞİN OLARAK ÖDENECEK

15.02.2022 -14.04.2025 tarihleri arasında 38 ay boyunca geçerli olacak protokol kapsamında; İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Müdürlüğe bağlı kurumlardaki kadrolu personelden maaş hesapları için hesap işletim ücreti alınmayacak, standart kredi kartları tahsis edilmesi halinde kredi kartı üyelik bedeli alınmayacak. Şube, internet ve diyalog üzerinden maaş hesaplarından gerçekleştirilecek havale ve EFT ücret/masraf/komisyon, işlem adedi ve bankaların yasal saat sınırları içinde masraf veya ücret talep edilmeyecek. 15.02.2022 ilk maaşlarını alacak olan personele bu tarihten sonra 15 iş günü içerisinde banka tarafından promosyon ücreti tek seferde ve peşin olarak ödenecek. Müdürlük bünyesindeki okul ve kurumlarda yeni göreve başlayacak olan veya sonradan nakil gelen personele de kalan süre baz alınarak her 3 aylık dönemlerde ( Ocak, Nisan Ağustos, Aralık)  promosyon ödemesi yapılacak, kurumdan ayrılan (emekli olan, naklen atanan, istifa eden, ücretsiz izine ayrılma gibi nedenlerle) personelden promosyon tutarı geri istenmeyecek. Kütahya’ya bağlı 12 ilçeye en az 1 ATM konulacak, buna imkân yok ise ilçelerdeki ortak ATM’lerden personel ücretsiz olarak yararlanacak. Banka ATM´lerinden banka kartları ve kredi kartları ile gerçekleştirilecek mevduat hesabından para çekme/ para yatırma, bakiye sorgulama, kredi kartı borcu ödeme/sorgulama ve kredi kartı limit sorgulama işlemlerinden ücret/komisyon tahsilatı yapılmayacak. Protokolün imzalanmasından sonra Başyiğit protokolle elde edilen kazanımların eğitim camiası için hayırlı olmasını temenni etti.

İMZALAR EĞİTİM CAMİASI İÇİN ATILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!