İL ÖZEL İDAREDE KURALAR ÇEKİLDİ

featured
service

Kütahya İl Özel İdaresi Personel A.Ş. tarafından İl Özel İdaresinde istihdam edilmek üzere uygun iş pozisyonlarında yapılan müracaatların değerlendirilmesi sonrasında noter huzurunda yapılan kura çekimi yapıldı.

Kütahya İl Özel İdaresinde ihtiyaç duyulan iş pozisyonları için 09 – 15 Haziran tarihleri arasında alınan iş müracaatı başvuruları sonrasında geçtiğimiz günlerde mülakatlar tamamlandı. Mülakatlar sonrası yapılan değerlendirmelerde Kütahya İl Özel İdaresi tarafından istihdam edilecek uygun kadrolar için tarafsızlık ilkesi doğrultusunda Kütahya İl Özel İdaresi yemekhanesinde Noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

“ARKADAŞLARA YENİ İŞLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Kura çekimi öncesi kısa bir konuşma yapan Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak; “İl Özel İdaremizin ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için sizler İŞ-KUR üzerinden başvurularınızı yaptınız. Daha sonra bizim teknik ve uzman arkadaşlarımız tarafından sınava tabi tutuldunuz. Bu sınavın neticesinde başarılı oldunuz. Burada bugünde noter huzurunda kura çekeceğiz. Kura sonucunda isimleri belirlenen arkadaşlara yeni işlerinde başarılar diliyorum” dedi.

ASİL VE YEDEK LİSTE AÇIKLANDI

Konuşmanın ardından 2. Noter huzurunda kura çekimi yapılarak kurada çıkan asil ve yedek personel listesi açıklandı. Kura çekimine Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Yol-İş Şube Başkanı Ali Okçu,  2. Noter temsilcileri ve mülakat da başarı gösterip kuraya girmeye hak kazanan personel adayları katıldı.

İL ÖZEL İDAREDE KURALAR ÇEKİLDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!