Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“HİZMET KALİTEMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRİYORUZ”

Güral Premier Tekirova ve

Güral Premier Tekirova ve Güral Premier Belek, yeni bir sezona daha merhaba dedi. Gürallar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral: “Her iki otelimizde de misafirlerimizin beklentisini karşılamak ve memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımak için hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyoruz” dedi.

Güral Premier Antalya Otelleri, bu yıl da misafirlerini ağırlamaya hazır. Nisan ayı itibari ile kapılarını açan Güral Premier Tekirova ve Güral Premier Belek; misafirlerinin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. World Luxury Hotel Awards 2021’de Güral Premier Tekirova, “Doğu Avrupa’nın En İyi Lüks Aile Oteli” olarak seçilirken Güral Premier Belek ise Türkiye’nin “En İyi Her Şey Dahil Aile Oteli” ödülünü kazandı.

ÇEVRECİ TATİL ANLAYIŞINA YENİ BİR SOLUK

Güral Premier Antalya Otelleri, pandemi sebebiyle hijyen ve sosyal mesafe standartlarına da maksimum derece uyum sağlıyor. Turizmin sürdürülebilir kılınması amacı ile birçok uygulamayı işletmelerinde uygulayan Güral Premier Antalya Otelleri, çevrenin belirli standartlar çerçevesinde korunması kapsamında da ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 5001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO 14064 Sera Gazı Emisyonu Hesaplaması, Yeşil Yıldız, Green Key ve Travelife Gold Award olarak çevreci tatil anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

“TATİLSEVERLERİ AĞIRLAMAYA HAZIRIZ”

Gürallar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, bu yıl Türkiye ve dünyanın zorlu bir konjonktür içinde olduğunu, Türk turizminin bu koşullardan etkilenmemesi adına önlem almaya çalıştıklarını ve pandemi koşullarına titizlikle yaklaştıklarını belirterek tatilseverleri ağırlamaya hazır olduklarını söyledi. Güral, “Antalya’nın en tercih edilen iki bölgesinde konumlandırdığımız otellerimiz ile yeni bir sezona daha giriş yaptık. Her iki otelimizde de misafirlerimizin beklentisini karşılamak ve memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımak için hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyoruz. Tam donanımlı ekibimiz ile bu yazı unutulmaz anlara dönüştürmeye hazırız. Yerli – yabancı turistlerimizi ağırlamaktan büyük keyif duyuyoruz” şeklinde konuştu.