HİSARCIK’TA VOLEYBOL VE MASA TENİSİ TURNUVASI

featured
service

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Hisarcık Meslek Yüksekokulunda Büyük Zaferin 100. Yılı Etkinlikleri ve 15-21 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvaları gerçekleştirildi.

Üniversite Hisarcık Meslek Yüksekokulunda voleybol ve masa tenisi turnuvaları düzenlendi. Büyük Zaferin 100. Yılı Etkinlikleri ve 15-21 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen etkinliğe öğrenciler ve MYO personeli yoğun ilgi gösterdi.

ASARCIK EDİTİON TAKIMI ŞAMPİYONLUĞA UZANDI

Düzenlenen karşılaşmalar sonucunda Masa Tenisi – Öğrenci kategorisinde Semih Enes Koçlar birinci, Ferhat Uzun ikinci, Soner Kuzu üçüncü oldu. Masa Tenisi – Personel kategorisinde ise Nuri Uslu ilk sırayı alırken Hüseyin Arslan ikincilik, Fatih Erkul da üçüncülük elde etti. Öğrenciler arasında Zafer Kupası adıyla düzenlenen voleybol turnuvasında ise Asarcık Edition takımı şampiyonluğa uzandı. Kartal ikinci, Filenin Tapucuları ise üçüncü sırayı aldı. Turnuvalar sonunda dereceye giren öğrencilere kupaları ve madalyaları Hisarcık Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Burak Kavaslar ile Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Tevfik Karaşahin ve Öğr. Gör. Yeter Akkaya tarafından verildi.

HİSARCIK’TA VOLEYBOL VE MASA TENİSİ TURNUVASI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!