“HERKESİN KAZANACAĞI BİR PROJE”

featured
service

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, iki buçuk yıllık görev süresi boyunca yapılan çalışmaları anlattı. Öğrencilerin ikametlerini Kütahya’ya aldırmaları ile herkesin kazanacağı bir proje olan İkamet Kart Projesiyle öğrencilerin indirimli alışveriş yapabileceklerini kaydeden Işık, ayrıca belediye su faturalarında indirim ve ulaşımda da önemli indirimler elde edeceklerini söyledi.

İki buçuk yıllık görev süresi içinde yapılan çalışmaları anlatan Başkan Işık, merak edilen projeler hakkında da bilgiler verdi. 2021 yılını değerlendiren Başkan Işık, 2021 yılının ilk 6 ayının pandemi öncelikli çalışmaların yapıldığını ifade etti. Maske ve hijyen setlerinin vatandaşlara ve esnaflara ulaştırıldığını ifade eden Başkan Işık, 2021 yılı bütçesinin 3’te 1’ni yatırıma ayrıldıklarını ve hedefledikleri tüm yatırımları başlattıklarını ve bazılarını tamamladıklarını söyledi.

İLK KEZ 250 BİNİN ÜZERİNE ÇIKTI İkamet Kart kampanyasına da değinen Başkan Işık, proje ile birlikte Kütahya’nın tarihinde ilk kez merkez nüfusunun 250’nin üzerine çıktığını belirtti. Öğrencilerin ikametlerini Kütahya’ya aldırmaları ile herkesin kazanacağı bir proje olan İkamet Kart Projesiyle öğrenciler protokol imzalanan odalara bağlı esnaflardan indirimli alışveriş yapabileceklerini, ayrıca belediye su faturalarında indirim ve ulaşımda da önemli indirimler elde edeceklerini söyledi.

“HERKESİN KAZANACAĞI BİR PROJE”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!