HASİP KAYA MİLLETVEKİLİ DANIŞMANI OLDU

featured
service

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde Kütüphane Daire Başkanlığı görevini yürüten Hasip Kaya, TBMM Milletvekili Danışmanı olarak TBMM’ye görevlendirildi.

Daire Başkanlığı görevinden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyuran Hasip Kaya: “Üzülerek ayrılmış bulunuyorum. Tam bir takım ruhuyla çalışan bu kadar başarılı insanı bir daha bir arada görür müyüm bilmiyorum ama hepinizi çok özleyeceğimden emin olabilirsiniz. Üç yıl süren görev süremde birçok başarı hikâyesi bıraktık. Bu süre sonunda çok şükür arkamızda övgü dolu sözler, gözü yaşlı arkadaşlar bırakabildik. İnsanın bu kadar önemsendiğini bilmesi güzel bir şey. Bu çalışma aşkıyla daha birçok başarılı işe imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Çünkü başarı bir ekip işidir. Yolunuz açık yarınlarınız aydınlık olsun” ifadelerini kullandı.

REKTÖR KAVUNCU’DAN TEŞEKKÜR KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu da: “Üniversitemiz Kütüphane Daire Başkanı ve Rektör Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan Hasip Kaya’nın, TBMM Milletvekili Danışmanı olarak TBMM’ye görevlendirmesini yaptık. Gerek kurum içi gerek kurum dışı ilişkilerimiz ve Ankara’daki resmi temaslarımızda önemli bir iletişim görevi üstlenen değerli mesai arkadaşımıza, kardeşime çalışmaları için teşekkür ediyor, ailesi ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum” şeklinde konuştu.

HASİP KAYA MİLLETVEKİLİ DANIŞMANI OLDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!