Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HALI SAHA TURNUVASI SONA ERDİ

Gediz Kaymakamlığı, Gediz Belediye

Gediz Kaymakamlığı, Gediz Belediye Başkanlığı, Gediz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Gediz Amatör Spor Kulüpleri Derneği’nin işbirliği ile düzenlenen 18. Halı Saha Futbol Turnuvası final maçlarıyla sona erdi.

Gediz Belediyesi Halı Saha Sosyal Tesislerinde 25 takım, 124 futbolcu ve turnuva süresince 3000 seyircinin katıldığı turnuvanın şampiyonu Kılıç Timi Spor oldu. Turnuvanın final maçına; Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, İlçe Emniyet Müdürü Halil Konca, Eskigediz Belediye Başkanı Mustafa Arslan, Gediz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammed Keskin, Orman İşletme Müdürü Mustafa Merih Aydın, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Vedat Öztürk, Gediz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Demirdağ, Gediz Amatör Spor Kulüpleri Derneği Başkanı Av.Mesut Yörük, Gediz Belediyesi Meclis Üyesi Sait Aydemir, sporcular ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“ŞAMPİYON TAKIMLARI YÜREKTEN KUTLUYORUM”

Gediz Belediye Başkanı Akçadurak yaptığı açıklamada: “Pandemi nedeniyle iki senedir halı saha turnuvasının yapılmadı. Bu yıl 18’incisi düzenlenen turnuvada hedeflenen birlik, beraberlik ve dostluğu kaynaştırmak olduğunu belirterek, turnuvaya katılım sağlayan tüm takımlara, düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek şampiyon olan takımları yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.

DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Turnuvada Kılıç Timi Takımı birinci, Ulusoy Süt Takımı ikinci, Ayyıldız Takımı üçüncü oldu. Turnuva sonunda düzenlenen madalya ve kupa töreninde protokol üyeleri tarafından turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere ve sponsor firmalara teşekkür belgeleri, turnuva birincisi Kılıç Timi Takımı, ikincisi Ulusoy Süt Takımı, üçüncü Ayyıldız Takımı sporcularına madalyaları ve kupaları takdim edildi.