ZEYNEP BEBEK DESTEK BEKLİYOR

ZEYNEP BEBEK DESTEK BEKLİYOR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.07.2022
0
A+
A-

SMA Tip-1 Hastası olan Kütahyalı Zeynep bebeğin sağlığına kavuşabilmesi için gerekli tutarın yüzde 90’ı tamamlandı. Yüzde 10’luk kısım için hayırseverlere seslenen Zeynep bebeğin teyzesi: “Az çok demeden destek olun. Kütahya başarabilir bence. Sizlerin desteğiyle biz de başarabiliriz” çağrısında bulundu.

11 aylık olan Kütahyalı Zeynep bebek, 6 aydır SMA Tip-1 hastalığı ile mücadele ediyor. Valiliğin izni ile Zeynep bebek için başlatılan bağış kampanyasında yüzde 90’lık kısım tamamlandı. Cumhuriyet Caddesi üzerinde kurulan bağış standında Zeynep Bebek için destekleri kabul eden teyzesi: “ Yüzde 10’luk bir dilimimiz kaldı artık. Bu yüzde 10’u beraber tamamlayabiliriz” dedi.

YÜZDE 10’LUK KISIM KALDI Kütahya’nın hayırsever insanlarına seslenen Zeynep bebek: “Az çok demeden destek olun. Zeynep’imiz Kütahyalı. Kampanyamıza destek olup bitmesine yardımcı olabilirsiniz. Sevgi yolu üzerinde bağış standımız var. Bağış kampanyamız kapsamında valilik destekli IBAN numaralarımız var. Bağışların yanı sıra stantlara çıkacak gönüllülere de ihtiyacımız var. Artık gönüllü bulamıyoruz. Kütahya başarabilir bence. Sizlerin desteğiyle biz de başarabiliriz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram