ZAFER OSB VE SİMAV SERA OSB İÇİN ÖNEMLİ TEMASLAR

ZAFER OSB VE SİMAV SERA OSB İÇİN ÖNEMLİ TEMASLAR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.02.2022
0
A+
A-

Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak ve Zafer OSB Müdürü Hasan Göksel Ilgaz Ankara’da Zafer OSB 2. Etap altyapı çalışmaları, Simav Sera OSB’nin imar altyapı ihale süreci ile ilgili temaslarda bulundu.

ZAFER OSB VE SİMAV SERA OSB İÇİN ANKARA TEMASLARI (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak ve Zafer OSB Müdürü Hasan Göksel Ilgaz Ankara’da Zafer OSB 2. Etap altyapı çalışmaları, Simav Sera OSB’nin imar altyapı ihale süreci ile ilgili temaslarda bulundu.

Ankara’daki temaslarla ilgili açıklamalarda bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, “Sanayi Bölgeleri Genel Müdürümüz Fatih Turan, Daire Başkanımız Caner Koçoğlu ile görüşerek Zafer OSB 2. Etap altyapı çalışmalarını, Tarım Reformu Genel Müdür yardımcısı Muhsin Yazıcı ve Daire Başkanı Deniz Oruç ile Simav Sera OSB’nin imar altyapı ihale ile ilgili sürecini, İlbank Genel Müdürü Yusuf Büyük beyle kurumumuzun işleriyle ilgili, hemşerilerimiz Su Ürünleri Genel Müdürümüz M. Altuğ Atalay ve Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürümüz Kadir Dinç beyi ziyaret ettik. Göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı şükranlarımı sunarım” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram