ZAFER, DESTEK BEKLİYOR

ZAFER, DESTEK BEKLİYOR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.11.2021
0
A+
A-

“Yeni Nesil Eğitim Mali Destek Programı – Kendin Yap Hareketi”, ile Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) tarafından düzenlenen Ortak Yarınlar 2021 Ödül Programı’nda “Çeşitlilik ve Kapsayıcılık” bölümü “Gençlerin Yolunu Açanlar” kategorisinde finale kalan ZAFER, paydaşlarına destek çağrısında bulundu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda faaliyet gösteren Zafer Kalkınma Ajansı desteği ile TR33 Bölgesi (Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak) İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri iş birliğinde kurgulanıp hayata geçirilen “Yeni Nesil Eğitim Mali Destek Programı – Kendin Yap Hareketi”, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) tarafından düzenlenen Ortak Yarınlar 2021 Ödül Programı’nda “Çeşitlilik ve Kapsayıcılık” bölümü “Gençlerin Yolunu Açanlar” kategorisinde finale kaldı.

‘ORTAK YARINLAR BİRLİKTE MÜMKÜN’

Konuya ilişkin Zafer Kalkınma Ajansı’ndan yapılan açıklamada; “Çocuklarımıza verebileceğimiz en iyi şey arazi, ev veya dolgun bir banka hesabı değil, onlara verebileceğimiz en iyi şey eğitimdir. Çocuklarımıza güzel bir dünya bırakmak kadar o dünyayı daha da güzelleştirecek donanımlı çocuklar yetiştirmek gerekir düşüncesiyle kurgulanarak hayata geçirilen ‘Yeni Nesil Eğitim Mali Destek Programı – Kendin Yap Hareketi’ ile 34 ilçede; 42 sabit ve 6 mobil atölyede robotik kodlamadan endüstriyel tasarıma, dijital stüdyodan geri dönüşüme 34 farklı konseptte 133 alt istasyon oluşturuldu. ‘Ortak Yarınlar Birlikte Mümkün’ diyerek siz değerli paydaşlarımızın desteğine talibiz. 19-25 Kasım tarihleri arasında kullanılacak olan oylar fidana dönüşerek yarınlarımıza bir nefes olacak” ifadelerine yer verildi. EMİNE ÖZTÜRK

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram