YERLEŞKE GİRİŞİNE SANATSAL DOKUNUŞ

YERLEŞKE GİRİŞİNE SANATSAL DOKUNUŞ
Yayınlama: 02.06.2022
0
A+
A-

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Yerleşkesi giriş yolu üzerinde bulunan alt geçit Rektörlüğün isteği üzerine Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü tarafından tasarlanan ve tropikal kuşlardan oluşan kompozisyonla renklendirildi.

Evliya Çelebi Yerleşkesi giriş yolu üzerinde bulunan alt geçit Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından resimlendi. Alt geçit duvar resim çalışmasının ilk bölümü, Görsel İletişim Tasarımı bölümü öğretim elemanı Öğr. Gör. Mehmet Pehlivan tarafından Görsel İletişim Tasarımı ve Resim Ana Sanat Dalı öğrencilerinin katılımıyla tamamlandı. Çalışmanın ikinci kısmını oluşturan diğer tasarım ise yerleşke çıkış kısmında bulunan alt geçit üzerine yapıldı. Bu kısmın tasarımını da yine Görsel İletişim Tasarımı bölümü öğretim elemanlarından Öğr. Gör. İlhami Diksoy’un eş güdümünde Görsel İletişim Tasarımı 4. sınıf öğrencilerinin Topluma Hizmet Uygulamaları II dersinin uygulaması kapsamında tamamlandı.

REKTÖR UYSAL’DAN TEŞEKKÜR BELGESİ

Alt geçitlerde yapılan düzenlemelerden sonra çalışmaya katılan akademisyenlere ve öğrencilere Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal ve GSF Dekanı Prof. Dr. Levent Mercin’in katıldığı törenle teşekkür belgesi sunuldu. Toplantıda ayrıca Uluslararası Tütünsüz Hayat afiş yarışmasında da sergileme alan 20 öğrenciye teşekkür edildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.