“YEREL KALKINMA” KÜTAHYA’DA KONUŞULACAK

“YEREL KALKINMA” KÜTAHYA’DA KONUŞULACAK
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.05.2022
4
A+
A-

ZAFERSİFED’in de üyesi olduğu TÜRKONFED ve CIPE tarafından hayata geçirilen “İş Dünyası İçin Yerel Kalkınma” projesi kapsamında yarın Kütahya’da bir çalıştay düzenlenecek. Etkinliğin ev sahipliğini Manisa, Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak’ı kapsayan bölgede faaliyetlerini sürdüren Zafer Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ZAFERSİFED) üstlenecek.

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Center for International Private Enterprise (CIPE) tarafından hayata geçirilen “İş Dünyası İçin Yerel Kalkınma” projesinin 5’inci buluşması Kütahya’da gerçekleşecek. Hilton Garden Inn Hotel’de düzenlenecek etkinlik 10.00 -14.00 saatleri arasında yapılacak.

KURUMSAL İŞ ETİĞİ VE İLKELERİ EĞİTİMİ VERİLECEK

 “İş Dünyası için Yerel Kalkınma” projesi, bağımsız iş birliklerinde kurumsal yönetime odaklanılarak iş derneklerinin organizasyon yapısının geliştirilmesi ve sivil toplumu Türkiye’de sorumlu, hesap verebilir ve katılımcı yönetişim için güçlendirme hedefiyle hayata geçirildi. Proje kapsamında Kütahya’da yapılan çalıştayın açılış konuşmalarını TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Feyyaz Ünal, TAİDER Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Urhan, TKYD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamer Saka ve ZAFERSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Baran’ın yapacağı etkinlikte, “Kurumsal İş Etiği ve İlkeleri Eğitimi” verilecek ve katılımcılarla fikir alışverişinde bulunulacak.

12 ANA BAŞLIKTA İŞLENECEK

Verilecek eğitim ile tüm kademelerdeki yönetici ve çalışanları bilgilendirmek, iş ortamındaki etik dışı davranışlar ve uygulamalara ilişkin bilinç düzeyini artırmak hedefleniyor. Eğitimde şu konularak değinilecek: Yönetim ve iş etiği ilişkisi, etik ve ahlak kavramları, iş etiğine yaklaşımlar, etik uygulamasında karşılaşılan problemler, yöneticilerin ve çalışanların etik sorumlulukları, iş ortamında etik olmayan davranışlar, iş etiğine yönelik örnek olaylar, değer ve ilke karşılaştırması, etik ilkeler neler olmalı ve nasıl belirlenir, organizasyonlarda etik yönetim sistemi oluşturma, etik yönetmeni kimdir, görev ve sorumlulukları nelerdir, kurumsal etik değerlendirme.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram