“YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK”

“YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.01.2022
6
A+
A-

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezinde yıl sonu değerlendirme toplantısına katıldı. KSBÜ’nün giderek büyüdüğünün ve geliştiğinin altını çizen Rektör Kavuncu, 2022 yılında da yatırımların devam edeceğini açıkladı.

Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekimi Doç. Dr. Berceste Güler, Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Banu Çukurluöz Bayındır ile merkezde görevli akademik ve idari personellerin yer aldığı toplantıda merkezin kuruluşundan bugüne işleyişi hakkında konuşuldu.

“İVME HER AÇIDAN YUKARIYI GÖSTERİYOR”

Kavuncu toplantı kapsamında şunları söyledi: “İş ortamında huzurlu yaşayabilmek, hayatın da huzurlu ve mutlu olmasını sağlıyor. Yıl sonu değerlendirmede görüşleriniz önemli. Öncelikle 2021 yılında önemli gelişmeler oldu. En başta ocak ayında burada hep birlikte açtığımız ağız diş sağlığı merkezi henüz daha oturmamıştı. Ama bugün cıvıl cıvıl çalışan bir eğitim ve uygulama alanımız haline dönüştü. Bunda sizin katkılarınız çok büyük. İvme yukarıyı gösteriyor her açıdan. Geçen sürede hastalarımızdan da çok büyük bir memnuniyet alıyoruz. Bunu gerek burada gerek şehirde hissediyoruz. Ben insanımıza vermiş olduğunuz bu hizmetler nedeniyle, öğrencilerimize verdiğiniz eğitimler nedeniyle hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız olduğu gibi, geçtiğimiz sene akademik yükseltmelerimiz oldu, yeni doçentlerimiz oldu.”

“İSTEKLER DOĞRULTUSUNDA ÖNEMLİ BÖLÜMLER AÇILDI”

KSBÜ’nün giderek büyüdüğünün ve geliştiğinin altını çizen Rektör Kavuncu: “Diş hekimliği fakültemizde de artık gelecek sene 5. sınıf öğrencilerimiz olacak ve mezuniyet için onları hazırlayacağız. Bizim sahaya çıkan ilk göz ağrılarımız olacak, bizi temsil eden ilk doktorlarımız olacak. Bu açıdan da doğrusu heyecan duyuyoruz. Ağız diş sağlığı merkezinde de yine sizlerin istekleri doğrultusunda önemli bölümler açıldı. Dijital Estetik Ünitesi de herhalde en önemli açılımlardan bir tanesiydi. Bu sene de bu yatırımlar elimizden geldiği kadar devam edecek. Muhtemelen yeni cihazlar, yeni ekipmanlarla birlikte geçen sene aslında çalışmasını yaptığımız panoramik röntgen ile hemen hemen bizden istemiş olduğunuz ekipmanları neredeyse hepsi yerine getirmiş olduk” dedi.

“BU MERKEZ BİR KİLOMETRE TAŞI NİTELİĞİNDE”

Rektör Kavuncu 2021 yılının Diş Hekimliği Fakültesi için olumlu gelişmelere sahne olduğunu söyleyerek şöyle konuştu: “Eksiklerimiz olsa bile 2021 yılının Diş Hekimliği Fakültesi için olumlu gelişmelere sahne olduğunu, önemli aşamalar kaydettiğimizi, bu merkezin de bir kilometre taşı niteliğinde olduğunu düşünüyorum. Diş Hekimliği Fakültesinde icraat anlamında tarihe not düşecek gelişimleri açısından ileride de anılması anlamında da değerli olacağı kanaatini taşıyorum. Şu anda burada olmasalar da daha önce bizlere emek veren hocalarımıza da teşekkür ediyorum. Buradaki eksik ve ihtiyaçları bizlere iletirseniz sevinirim. Yeni yılda mutluluk, sağlık ve huzur diliyorum.” Kavuncu konuşmasının ardından merkezde görevli akademik ve idari personellerden gelen öneri ve talepleri dinledi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.