VALİ ÇELİK’İN KAYINVALİDESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

VALİ ÇELİK’İN KAYINVALİDESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.07.2022
0
A+
A-

Vali Ali Çelik’in kayınvalidesi Semahat Dalgıç, Kocaeli’nin Gebze ilçesi Pelitli mahallesinde düzenlenen cenaze merasiminin ardından toprağa verildi.

Merasime, Vali Ali Çelik, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Edirne Valisi Kürşat Kırbıyık, Düzce Valisi Cevdet Atay, Uşak Valisi Turan Ergün, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Kütahya Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Kütahya Emniyet Müdürü Hakan Sıralı, Kütahya İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kırbaç, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş,  ilçe kaymakamları ve belediye başkanları, iş adamı İsmet Güral ve Ahmet Baş, daire müdürleri ile çok sayıda yakını katıldı.

GEBZE’DE DEFNEDİLDİ Merhume Dalgıç için Kocaeli’nin Gebze ilçesindeki Pelitli Mahalle Camii’nde öğle namazı öncesi dini program düzenlendi. İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş ve din görevlileri Halil Uygun ile Hayati Atalay, namaz öncesinde Kur’an Tilaveti ve sohbet programı icra ettiler. Gebze Müftüsü Selçuk Kılıçbay’ın kıldırdığı öğle namazının ardından İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş cenaze namazını kıldırdı. Merhume Semahat Dagıç, Pelitli mezarlığında defnedildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram