“TANITIM ELÇİSİ OLACAKLAR”

“TANITIM ELÇİSİ OLACAKLAR”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.06.2022
0
A+
A-

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda (MYO) mezuniyet coşkusu yaşandı. Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu: “Bizim mezunlarımız olarak ihtiyaç duydukları her anlarında yanlarında olacağımızı bilmelerini isterim. Gittikleri yerlerde bu güzel ilçenin bir tanıtım elçisi olacaklar” dedi.

Mezuniyet töreninde KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Simav Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, KSBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Cem Algın, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Simav MYO Müdürü Prof. Dr. Alaattin Kaçal, KSBÜ Simav SHMYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Harun Şener, diğer protokol üyeleri, akademisyenler, öğrenciler, aileler ve davetliler yer aldı.

“SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ”

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Simav SHMYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Harun Şener, Simav SHMYO olarak KSBÜ’nün tanınır ve saygın bir üniversite imajı sağlaması yolunda ciddi adımlar attıklarını ifade ederek: “Öncelikle hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Sizlerle gurur duyuyoruz. Verdiğiniz emeğin, gösterdiğiniz çabanın karşılığını almanızı yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Üniversitemizle bağlarınızı kesmeyeceğinizi ümit ediyor, bundan sonraki yaşamınızda sizlere, ailelerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, onurlu ve başarılı bir yaşam diliyorum” dedi.

“İHTİYAÇ DUYDUKLARI HER ANLARINDA YANLARINDA OLACAĞIZ”

Rektör Prof. Dr. Kavuncu ise öğrencilerin burada önemli kazanımları olduğunu söyleyerek: “Öğrencilerimiz mesleki öğrenimlerinin yanı sıra hayat eğitimi aldılar. Artık onlar toplumda birer lider. Kendi bulundukları alanda çevrelerini etkileyebilecek, yönlendirebilecek kabiliyetteler. Burada insanlara ve topluma faydalı olmanın, gelecek nesillere faydalı işler bırakacak olmanın bilinci ile mezun oluyorlar. Bizim mezunlarımız olarak ihtiyaç duydukları her anlarında yanlarında olacağımızı bilmelerini isterim. Gittikleri yerlerde bu güzel ilçenin bir tanıtım elçisi olacaklar. Güzel geleceklerde güzel yarınlarda hep birlikte buluşmayı temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Protokol konuşmalarının ardından mezuniyet kütüğüne isimliklerin çakılması, halk oyunları gösterisi, başarı ödüllerinin verilmesi, meslek andının okunması ile devam eden mezuniyet programı, kep atma ve müzik dinletisi ile sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram