SEYİTÖMER’Lİ MUHTARLAR TBMM’DE

SEYİTÖMER’Lİ MUHTARLAR TBMM’DE
REKLAM ALANI
Yayınlama: 31.01.2022
0
A+
A-

Geçtiğimiz günlerde Aslanapa ilçesi muhtarlarını Ankara’da misafir eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, bu sefer Seyitömer beldesine bağlı mahalle ve köy muhtarlarını ağırladı.

MHP İl Teşkilatı ve MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, geçtiğimiz günlerde Aslanapa ilçesine bağlı tüm mahalle muhtarlarını TBMM’de ağırladı. Muhtarlar ile bir araya gelerek hem onların sorun ve taleplerini dinlediklerini hem de küçük bir Ankara gezisi düzenlediklerini ifade eden Erbaş’ın bu seferki konukları Seyitömer beldesine bağlı mahalle muhtarları oldu. Meclis gezisinin ardından MHP İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve Seyitömer Belediye Başkanı Halil Öztürk ile sorun ve taleplerin konuşulduğu toplantıda bir araya gelen muhtarlar daha sonra Eski Meclisi ve Anıtkabir’i de ziyaret etti.

ERBAŞ: “MUHTARLARIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN BİRİNCİ AĞIZDAN SESİDİR”

Her Kütahya ziyaretinde mutlaka muhtarlar ile bir araya gelerek onların sorun ve taleplerini dinlediğini ifade eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş : “Muhtarlarımız vatandaşlarımızın birinci ağızdan sesidir. Çok önemli bir görevi icra etmektedirler. Her ilçe ziyaretimde mutlaka muhtarlarımız ile bir araya geliyorum. Şu anda tek hedefim; görev sürem sonuna kadar Kütahya’daki tüm köylerimize giderek hem vatandaşlarımız hem de muhtarlarımız ile bir araya gelmektir” açıklamasında bulundu.

“MUHTARLARIMIZ MECLİSİ MUTLAKA GÖRMELİ”

Bazı muhtarların Türkiye Büyük Millet Meclisini hiç görmediğini söyleyen Ahmet Erbaş: “Demokrasinin temel taşı olan muhtarlarımız, demokrasinin sesi olan meclisi mutlaka görmelidir. Bu nedenle MHP Kütahya İl Teşkilatımız ile Kütahyalı muhtarlarımızı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ağırlamak istedik. Geçtiğimiz günlerde Aslanapa ilçemizdeki muhtarlarımız ile bir araya gelerek başlattığımız projeyi, bugün Seyitömer beldemize bağlı muhtarlarımız ile bir araya gelerek sürdürüyoruz. Bugün Meclise gelerek davetimize icazet gösteren MHP İl Başkanımız Selçuk Alıç’a, Seyitömer Belediye Başkanımız Halil Öztürk’e, Seyitömer MHP Belde Başkanımız Ömer Kar’a, Seyitömer MHP Belediye Meclis Üyelerimize, Seyitömer’e bağlı mahalle ve köy muhtarlarımızın tamamına nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederim” dedi.

ALIÇ: “MUHTARLARI DİNLEMEYEN SİYASET YAPAMAZ”

MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç; “MHP olarak partide oturarak sorunu olan muhtar varsa gelsin diye beklemiyoruz. Milletvekilimiz Ahmet Erbaş ile birlikte ilçe, ilçe mahalle mahalle, köy köy gezerek muhtarlarımızın ayağına giderek, sorun ve taleplerini yerinde görüyoruz. Halkımızın sesi olan muhtarlarımızı dinlemeyen siyaset yapamaz. Bugün de Seyitömer beldemize bağlı muhtarlarımızı Türkiye Büyük Millet Meclisinde konuk ettik. Davetimize katılarak bizleri onurlandıran muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

ÖZTÜRK: “SORUNLARIMIZLA YAKINDAN İLGİLENİYOR”

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ın Seyitömer halkının, muhtarların sorun ve taleplerini çözüme kavuşturmak için her zaman elinden geleni yaptığını ifade eden Seyitömer Belediye Başkanı Halil Öztürk: “Milletvekilimiz Sayın Ahmet Erbaş göreve geldiği günden bu yana MHP Kütahya Milletvekilliği değil Kütahya Milletvekilliği yapmaktadır. Hangi muhtarımızın hangi vatandaşımızın sorunu varsa yakından ilgilenmektedir. Bugün de muhtarlarımız ile milletvekilimiz Ahmet Erbaş’ın daveti üzerine Ankara’da Anıtkabir,  1. Meclis, 2. Meclis, Yeni Meclisi ziyaret ettik. Bizleri bu program vesilesi ile TBMM’de misafir eden, ağırlayan taleplerimizi isteklerimizi ve görüşlerimizi dinleyen vekilimize ve MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram