“ŞEHRİMİ TEMSİL ETMEK BENİM İÇİN GURURDU”

“ŞEHRİMİ TEMSİL ETMEK BENİM İÇİN GURURDU”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.06.2022
0
A+
A-

Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği temsilcisi 27 kadın muhtar, manevi destek amacıyla Diyarbakır annelerini ziyareti etti. Kütahya’dan katılan Fatih Mahallesi Muhtarı Nurcan Duygu ziyaretin ardından: “Çok verimli geçen 7 günlük programda şehrimi temsil etmek benim için gururdu” açıklamasında bulundu.

KADIN MUHTARLARDAN DİYARBAKIR ANNELERİNE MANEVİ DESTEK ZİYARETİ (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği temsilcisi 27 kadın muhtar, manevi destek amacıyla Diyarbakır annelerini ziyareti etti.

Diyarbakır, Batman, Mardin ve Şanlıurfa gezisine Kütahya’yı temsilen katılan Kütahya’nın Fatih Mahallesi Muhtarı Nurcan Duygu katıldı.

“TÜM İLLERİN VALİLİK MAKAMLARI ZİYARET EDİLDİ” Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Duygu: ”Programa Diyarbakır annelerine manevi destek ziyareti yapılarak başlandı. Tüm illerin valilik makamları ziyaret edildi, destek alındı. Kişisel Eğitim Programında ise liderlik, özgüven öz sevgi konularında Dr. Abdullah Manap ve Dr. Fatma Ayhan tarafından eğitim verildi. İllerimizin tarihi kültürel alanları gezilerek programımız sonlandı. Çok verimli geçen 7 günlük programda şehrimi temsil etmek benim için gururdu. Kadim şehirlerimiz olan Diyarbakır, Batman ve bereketli hilal şehirlerimizi, Mardin’imizi tanımaktan çok mutlu oldum. İnsanları ile tanışıp ‘Başım gözüm üstüne’ deyip misafirperverliklerini gösteren illerimize çok teşekkür ederim. Program sebebiyle Kütahya Valimiz Ali Çelik’e de şükranlarımı sunuyorum” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram