ORMAN PERSONELİNDEN MASA TENİSİ TURNUVASI

ORMAN PERSONELİNDEN MASA TENİSİ TURNUVASI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.12.2021
0
A+
A-

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından personelin sporu bir yaşam biçimi haline getirmesi ve özellikle boş vakitlerinde spora yönlendirilmesi açısından bir takım etkinlikler hayata geçiriliyor. Bu etkinliklerden biri olan Masa Tenisi Turnuvası, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı tüm işletme müdürlüklerinde çalışan personelin de katılımı ile gerçekleştirildi.

Her yaştaki insanın rahatlıkla yapabileceği bir spor olan masa tenisinin geçmişi 1880 yıllara kadar dayanır ve ülkemizde 1920 yıllarında oynanmaya ve sevilmeye başlamıştır. Sosyal ilişkileri kuvvetlendirerek, insanların kendilerine olan güvenlerini üst seviyelere çıkaran, insanların sezgilerinin kuvvetlenmesine olanak sağlayan aynı zamanda ani şekilde karar verme, koordinasyon sağlama yetilerini üst düzeylere kadar taşıyan masa tenisi, faydaları saymakla bitmeyecek bir spor dalı. Bu faydalı spora gönül veren Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli; düzenlenen turnuvaya katılarak şampiyonluk için ter döktü.

32 PERSONEL KATILDI

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde düzenlenen masa tenisi turnuvasında birbirinden çekişmeli müsabakalar yaşandı. Hakemliğini Mehmet Derin’in yaptığı ve 32 personelin katıldığı turnuva sonunda; 4 takım Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kurumlar arası Masa Tenisi Birinciliği Turnuvasında, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünü temsil etmeye hak kazandı.

FİNAL TURNUVASI 18-19 ARALIK’TA

Dereceye giren Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Ehrami Takımı, Meşe Takımı, Ladin Takımı ve Gediz Takımımıza; 18-19 Aralık 2021 tarihinde Dumlupınar Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan Turnuva’da başarılar diliyoruz.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.