ÖNSAY: “HER BAŞARILI GİRİŞİMİN ARKASINDAYIZ”

ÖNSAY: “HER BAŞARILI GİRİŞİMİN ARKASINDAYIZ”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 12.09.2022
5
A+
A-

KÜMOB şantiyesini gezen AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Kütahya’nın gelişmesi için yapılan her başarılı girişimin arkasında olacaklarını belirterek, KÜMOB Başkanı Mehmet Aferin ve yönetimini tebrik etti.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay, Kütahya Mobilyacılar Birliği Endüstriyel Sanayi Sitesi (KÜMOB) şantiyesini ziyaret etti. KÜMOB Başkanı Mehmet Aferin, AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay’a şantiye alanını gezdirdi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay, Kütahya’nın gelişmesi için yapılan her başarılı girişimin arkasında olacaklarını belirterek, KÜMOB Başkanı Mehmet Aferin ve yönetimini tebrik etti.

BİR BENZERİ DAHA YOK Kütahya Mobilyacılar Birliği Endüstriyel Sanayi Sitesi’nin 2025 yılında tamamlanması ve toplamda bin 500 kişiye istihdam sağlaması öngörülüyor. 21 farklı sektörde faaliyet gösterecek ve kendi enerjisini üretecek olan KÜMOB Endüstriyel Sanayi Sitesi’nde projenin tamamlanması ile esnaflar 150 metrekare kapalı ve 250 metrekaresi açık olmak üzere 444 adet işyerine sahip olacak. Sosyal donatı alanlarıyla birlikte toplamda 600 milyon TL bir maliyeti olan projede bugüne kadar hiçbir devlet desteği ve kredi kullanılmadı. Kütahya’nın Perli Mahallesi sınırları içinde yapılan projede işyerlerinin hem öne hem de arkaya cephesi olması hasebi ile bir benzeri Türkiye’nin hiçbir yerinde bulunmuyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.